Beykoz'da 30 Ağustos detayları belli oldu

  • 29.08.2021 20:41
  • Güncelleme: 29.08.2021 20:41
  • Okunma: 2531 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programı çeşitli etkinlik ve programlarla kutlanacak.
Beykoz'da 30 Ağustos detayları belli oldu

Zafer Bayramı'nın 99. kutlama programının detayları belli oldu.

Beykoz Kaymakamlığı'nın koordinasyonunda sabah 07.00 ile gece yarısına kadar düzenlenecek programlara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Beykoz Belediye Başkanlığı'nın önünde 08.45'te Atatürk anıtına çelenk koyma töreniyle başlayacak olan Zafer Bayramı'nın 99. yıl dönümü kutlamaları, sonrasında ay yıldızlı bayrağın göndere çekilmesi ve Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli'nin tebrikleri kabul etmesiyle devam edecek.

Saat 17.00'de Toplumsal Açlıkla Mücadele ve Eğitim Derneği (TAMEV) Beykoz Merkez'de vatandaşlara Ulu Önder Atatürk'ün kaleme aldığı Nutuk'u dağıtacak.

Saat 18.30'da Cumhuriyet Halk Partisi'nin düzenlediği Zafer Yürüyüş Programı Çubuklu Vapur İskelesi'nde başlayacak. Parti mensuplarının katılacağı etkinlikte meşaleler yakılacak ve Kanlıca İskelesi'nde sona erecek.

İstanbul Valiliği'nden 39 ilçe kaymakamlığına gönderilen yazıda kurum ve kuruluşların kutlamalar sırasında kendilerine verilen görevi en iyi ve eksiksiz şekilde yerine getirebilmesi için gerekli tedbirlerin alınması gerektiği, kamu yöneticilerinin kutlamalara eksiksiz katılması gerektiği ve kamu kurum kuruluşlarının Türk bayraklarıyla donatılması için uyarılarda bulunuldu.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, 30 Ağustos, Zafer Bayramı, Kutlama