Güncel

Beykoz Cumhuriyet Bayramı'nı Kutluyor

Beykoz Cumhuriyet Bayramı'nı Kutluyor
28.10.2016 15:23
| | |
6061

Foto galeri

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 93. Yıldönümü kutlamaları, Beykoz’da Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk töreni ile başladı.

15 Temmuz Şehitler Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene; Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan, Deniz Kurmay Kıdemli Albay Ali Kibar, İlçe Başsavcısı İdris Taşcan, belediye başkan yardımcıları, Meclis üyeleri, başkan danışmanları, ilçedeki kamu kuruluşlarının mülki ve idari amirleri, sivil toplum kuruluşu ve siyasi partilerin temsilcileriyle vatandaşlar katıldı.

Tören kapsamında ilk olarak Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi ve Boğaz Komutanlığı tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıldı. Ardından Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunuldu. Tören İstiklal Marşı’nın okunması ve bayrağın göndere çekilmesiyle sona erdi.

Beykoz’da Cumhuriyet Bayramı kutlamaları; 29 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 09:30’da Kaymakamlık resepsiyonu ve saat 10:30’da 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nda düzenlenecek törenle devam edecek.

Beykoz Belediyesi, törene katılan ilçe sakinlerine Türk Bayrağı dağıttı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"