Spor

Beykoz’da 29 Ekim coşkusu başladı

Beykoz’da 29 Ekim coşkusu başladı
27.10.2017 18:54
| | |
5385

Foto galeri

Beykoz’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94. Yılı dolayısıyla yapılan Cumhuriyet Kros Koşusu gençlerin heyecan ve coşkusuna sahne oldu.

Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Spor Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen koşu Hıdiv Kasrı’nda yapıldı. Koşuya Beykoz’daki ortaokul ve liselerden öğrenciler katıldı.  

Koşuda dereceye giren öğrencilere ödülleri Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz İlçe Spor Gençlik Hizmetleri Müdürü Bülent Küçük, okul müdürleri, beden eğitimi öğretmenleri tarafından takdim edildi.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bülent Küçük, ödül töreninde yaptığı konuşmada: “Sevgili öğrenciler, ulusumuzun geleceğinin sizlerin elinde olacağını bilen Atatürk, ‘Gençler! Cumhuriyeti biz kurduk, onu yaşatacak sizlersiniz’ demişti. Atatürk kadar çalışkan ve onun kadar vatan ve millet sevgisi ile dolu olmalı yüreklerimiz. Büyük milletimizin Cumhuriyet Bayramını kutlar, başta cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, O’nun kahraman silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmet duygularımla anar, koşuya katılan tüm sporcularımızı başarılarından dolayı tebrik ederim” dedi.

Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Koşu, Bülent Küçük, Ahmet katırcı

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"