Spor

Beykoz’da 21-22 Kasım maç programı

Beykoz’da 21-22 Kasım maç programı
19.11.2015 20:36
| | |
4559

İstanbul Amatör Liglerinde hafta sonu Beykoz kadrolarının oynayacağı statlar ve maç saatleri belli oldu...

21 Kasım 2015 Cumartesi

STAD                      SAAT           LİG                                   MAÇ

ORTAÇEŞME         09:00          U-15                 KAVACIK-K.YENİMAHALLE

ORTAÇEŞME        10:45           U-15                 ORTAÇEŞME-TAÇSPOR 

GÜMÜŞSUYU       11:00           U-12                  PAŞABAHÇE-SOĞUKSU

KURTKÖY             11:00           U-15                 FK 1864-BEYKOZ 1908

GÜMÜŞSUYU       12:00           U-12                  ÇUBUKLU-ÇAVUŞBAŞI

ORTAÇEŞME        12:30          1.AL                  GÜMÜŞSUYU-İSTANBUL MESUDİYE

PAŞABAHÇE         12:30          1.AL                   ELMALISPOR-İSTANBUL ESNAF

GÜMÜŞSUYU       13:00          U-12                   KAVACIK-DENİZCİLİK İŞLETMELERİ

KARABEKİR          14:00           U-12                  A.HİSARI-TAŞDELEN

GÜMÜŞSUYU       14:00          U-12                   ORTAÇEŞME-İST.MESUDİYE

ŞİLE                      14:00          S.A.L                  ŞİLE YILDIZ-ORTAÇEŞME

RİVA                     14:00          U-17                   SOĞUKSU-ANADOLU KARTALLARI

KÜÇÜKKÖY          14:30         S.A.L                    KÜÇÜKKÖY-BEYKOZ 1908

ORTAÇEŞME       14:30          1.AL                   A.HİSARI-KARTAL GÜCÜ

DOLAYOBA          14:30          U-17                   ARTUKBEY-ÇUBUKLU

PAŞABAHÇE        14:30         1.AL                   KANLICA-UZUNDERE

GÜMÜŞSUYU       15:00         U-12                   GÜMÜŞSUYU-ÜMRANİYE

GÜMÜŞSUYU       16:00         U-12                   ÇİĞDEM-BEYKOZ 1908

 

22 Kasım Pazar

 

STAD                           SAAT         LİG                                 MAÇ

ORTAÇEŞME              09:00        U-17                    GÜMÜŞSUYU-SALACAK

BULVAR                      10:00        U-15                   KARTAL BULVAR-RİVA

RİVA                            10:45        U-17                    R.BAHÇE-ATAŞEHİR YONCA

ORTAÇEŞME              10:45        1.AL                   TOKATKÖY-ORHANLI

YENİSAHRA                12:30        U-17                    ACIBADEM-PAŞABAHÇE

ORTAÇEŞME              12:30        U-15                   A.HİSARI-GÜLSUYU

İDEALTEPE                 12:30        U-15                    MALTEPE BEL-ÇUBUKLU

RİVA                            12:30        1.AL                    ÇAVUŞBAŞI-1877 ALEMDAĞ

PAŞABAHÇE               13:30        B.A.L                    PAŞABAHÇE-VEFA

YAKACIK                    14:00        U-17                    YAKACIK-BEYKOZ 1908

KARTAL 75.YIL           14:30        U-17                    CEVİZLİ-KAVACIK

BAŞIBÜYÜK                14:30        1.AL                    1923 ESENKENT-ÖRNEKKÖY

RİVA                            14:30        1.AL                     ANADOLUKAVAĞI-FİKİRTEPE DUMLUPINAR

ORTAÇEŞME              14:30        S.A.L                   ÇUBUKLU-EROK

DUMLUPINAR             14:30        U-17                    FETİH KELKİT-ORTAÇEŞME

PAŞABAHÇE               16 00       S.A.L                   SOĞUKSU-AVCILAR BELEDİYE

 

25 Kasım Çarşamba

STAD                            SAAT        LİG                                        MAÇ

KARTAL YUNUS          10:00        1.AL                    KARTAL ÇAVUŞOĞLU-ÇAVUŞBAŞI

KARTAL YUNUS          12:00       1.AL                   KARTAL YUVASI-TOKATKÖY

ORTAÇEŞME               14:00        1.AL                   ÖRNEKKÖY-VALİDE TAYFUN

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, Amatör Lig, Maç

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"