Beykoz’da 2023’u gençler kazanacak

  • 0
  • 3635
Beykoz’da 2023’u gençler kazanacak
Beykoz’da 2023’u gençler kazanacak
Beykoz’da 2023’u gençler kazanacak
Beykoz’da 2023’u gençler kazanacak
Beykoz’da 2023’u gençler kazanacak

AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Beykoz’un gençleri ile bir araya geldi.

Yaklaşan seçimler öncesi çalışmalarına hız veren AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları, “Yüz Yüze 100 Gün” programı kapsamında Beykoz’un gençleri ile kucaklaştı.

Orhan Veli Kanık Parkı’nda gerçekleştirilen programa, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Enes Kaşkaş, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, Geçmiş Dönem Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Yılmaz ile İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Sadullah Hasanoğlu ve gençler katıldı.

“2023’ü siz gençler kazanacaksınız

Gecenin açılış konuşmasını yaparak gençliğe hitap eden AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam, “2023 seçimlerini siz gençler kazanacaksınız hem de öyle bir kazanacaksınız ki hiç kimse kaybetmeyecek.” ifadelerine yer verdi.

Programda gençler söz alarak görüş ve önerilerini dile getirdi. Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Enes Kaşkaş ile İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, gençlerden gelen görüş, önerileri ve sorulara cevap verdi.

Sohbet eşliğinde eğlenceli anlarında yaşandığı buluşmada, renkli görüntüler ortaya çıktı. Buluşma, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları eşliğinde son buldu.

Haber Merkezi

Aydın Düzgün’den Şaban Tören’e ağır ithamlar
Önceki Aydın Düzgün’den Şaban Tören’e ağır ithamlar
Beykozlu sporcular Urfa'dan 3 madalya ile döndü
Sonraki Beykozlu sporcular Urfa'dan 3 madalya ile döndü