Beykoz’da 2023 Hanefi Dilmaç’ın omuzlarında

  • 1
  • 19559
Beykoz’da 2023 Hanefi Dilmaç’ın omuzlarında
Beykoz’da 2023 Hanefi Dilmaç’ın omuzlarında

Uzun süredir çalışmaları devam eden AK Parti İlçe Kongrelerinde takvim kesinleşti.

Önceki hafta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul İl Başkanlığında yapmış olduğu toplantı sonrası tablo netleşti. Buna göre İstanbul ilçelerinde yapılacak değişikliklerde ortaya çıktı.

15 Nisan 2018’de yapılan kongrede Beykoz İlçe Başkanlığı’na seçilen Muhammed Hanefi Dilmaç, 8 Kasım 2020 günü yapılacak olan 7. Olağan Kongreye de tek aday olarak girecek.

Dilmaç Beykoz’u 2023 Seçimlerine hazırlayacak

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 6. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılmıştı. 15 Nisan 2018’de gerçekleşen kongrede Muhammed Hanefi Dilmaç tek aday olarak başkanlığa seçilmişti.

Kesin gözüyle bakılan tek aday

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıda mevcut yapı içerisinde tartışılmayan birkaç kişiden biri olan Dilmaç, 7. Olağan kongrede de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluruyla tek aday olarak kongre yapacak.

Kongre 8 Kasım 2020 Pazar günü

Genel Merkez tarafından belirlenen 21 maddelik koronavirüs tedbirleri kapsamında yapılacak AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresi, 8 Kasım 2020 Pazar günü saat 14.00’da Çavuşbaşı Kasrı’nda yapılacak.

Cumhurbaşkanı video konferansla katılacak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yine Beykoz İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan kongresine katılması veya koronavirüs önlemleri kapsamında video konferans yöntemi ile bağlanması bekleniyor.

İl Başkanı yakında açıklayacak

İlçe kongre hazırlıklarını yerinde incelemek ve değerlendirmelerde bulunmak üzere ilçe teşkilatlarını ziyaret eden AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak’ın önümüzdeki günlerde Beykoz teşkilatını da ziyaret ederek resmi açıklamayı yapması bekleniyor.

Haber Merkezi

Beykoz’da  Koronavirüs sosyeteyi sardı
Önceki Beykoz’da Koronavirüs sosyeteyi sardı
Erdoğan Beykoz'daki süt annesini ziyaret etti
Sonraki Erdoğan Beykoz'daki süt annesini ziyaret etti
Yorumlar (1 Yorum)

Query (3 yıl önce)

Bence buyuk hata.. Sayin Dilmac bu donem son şansiydi hicbir beklentiyi karsilamadi, verdigi sozleri tutamadi. Umarim Beykoz halki ayni hatalari tekrarlamaz.

Yorum Yaz