Beykoz’da 2019 Yerel Seçim Sonuçları

  • Güncelleme: 31.03.2019 23:12
  • Okunma: 18018 kez
  • Yorum: 0
31 Mart Mahalli Genel Seçimleri’ni Beykozlular her seçimde olduğu gibi yine Dost Beykoz’dan takip edecek.
Beykoz’da 2019 Yerel Seçim Sonuçları

Sabah erken saatlerden itibaren Beykoz siyasetine yön veren isimleri sandıklarda takip eden Dost Beykoz, gün içerisinde yaşanan gelişmeleri de dakika dakika okurlarına ktarıyor.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç Türker İnanoğlu İÖO’da, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Murat Aydın Soğuksu İÖO’da, CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün Güzelcehisar İÖO’da, CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun Beykoz Konakları OO’da, MHP İlçe Başkanı Oğuzhan Karaman Çavuşbaşı Çok Programlı O’da, İyi Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir Su ürünleri Lisesi’nde, İyi Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Bilgehan Murat Miniç Halide Edip İÖO’da ve SP Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu da Yenimahalle’de oy kullandı. 

Bu isimlerle tek tek görüşerek seçimin nabzını tutan olan Dost Beykoz, oy verme işleminin bitmesinden itibaren haber merkezinde seçim sonuçlarını anlık olarak takip etmeye başladı.

Beykoz genelinde 550 sandıkta yaklaşık 182 500 seçmenin oy kullandıkta Beykoz’da oy verme işlemleri sabah 8.00’de başlayıp akşam 17.00’de sona erdi.

Seçim yasaklarının sona ermesinden itibaren, hem ulusal ajanslar, hem de TV ve hem e siyasi partilerin ilçe merkezlerinden aldığı bilgileri karşılaştırmalı olarak değerlendirerek okuyucularına sunan Dost Beykoz, yine bir Dost Beykoz klasiği olan; seçim sonuçlarının mahalle mahalle, köy köy ve karşılaştırmalı değerlendirmesini yaparak okurlarına servis edecek.

Seçim sonuçlarını anlık güncelleyecek olan Dost Beykoz’u, www.dostbeykoz.com.tr web sitesinin yanı sıra www.facebook.com/dostbeykoz ve www.twitter.com/dostbeykoz isimli sosyal paylaşım sitelerinden de geç saatlere kadar Canlı olarak takip edebilirsiniz.

Beykoz Belediye Başkanının belli olacağı seçimlerde Beykoz yerel seçim adayları ise şu şekilde:

AÇILAN SANDIK: % 97,27

Adalet ve Kalkınma Partisi Murat Aydın (72,576)  % 49,12

Cumhuriyet Halk Partisi Coşkun Tosun (54,635)  % 36,98

İyi Parti Bilgehan Murat Miniç (12,012) % 8,14

Saadet Partisi Muharrem Kaşıtoğlu (5265) % 3,56

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Seçim Sonuçları

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz