Güncel

Beykoz'da 2 dakikada 18 bin lira çaldılar

Beykoz'da 2 dakikada 18 bin lira çaldılar
22.11.2018 09:55
| | |
5309

Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi'nde bir markete giren hırsızlar, dakikalar içinde 18 bin lira değerindeki sigarayı alarak kayıplara karıştı.

Hırsızlar beraberinde iş yerinin kasasını da götürürken soygun anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Olay, Beykoz Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde Gencer Sokak üzerinde bulunan bir markette meydana geldi. Gece saatlerinde markete gelen 4 kişi, marketin 2 kilidini kırarak içeriye girdi. Hırsızlar sigaraların bulunduğu alana giderek dakikalar içinde değeri yaklaşık 18 bin lira olan sigaraları ve iş yerinin kasasını alarak kayıplara karıştı. Sigaraları ve kasayı araca yükleyen hırsızlar olay yerinden ayrıldı. Yaşanan hırsızlık anı ise güvenlik kameralarına yansıdı. Sabah markete gelen Yılmaz Çoban marketinin soyulduğunu fark ederek polise haber verdi. Markette inceleme yapan polis ekipleri, hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Hırsızların bir an önce bulunmasını isteyen market sahibi Yılmaz Çoban, “Gece saat 02.30’ta 4 kişi arabayla kapıya yaklaşıyorlar. 2 dakika içerisinde kapıyı kırıp içeri giriyorlar. Raftaki bütün sigaraları götürüyorlar. 18 bin lira değerinde bizde sonra polise bildirdik. İnşallah en kısa zamanda yakalayacaklar. İki tane kilidi patlatmışlar. Ve çok profesyonel gözüküyorlar. Kasayı götürmüşler komple” dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Hırsızlık, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Sigara, Gencer Sokak, Yılmaz Çoban

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"