Son Dakika

Beykoz’da 2 bin liralık intihar teşebbüsü

Beykoz’da 2 bin liralık intihar teşebbüsü
27.08.2016 16:29
| | |
15402

Foto galeri Video galeri

İki bin lira borcu olduğu söylenen adam Beykoz Kavacık Mahallesi’ndeki bir iş merkezinin çatısına çıkarak intihar etmek istedi.

1971 doğumlu Hüseyin Durna Kavacık Hasan Yavuz Caddesi üzerinde bulunan bir binanın çatısına çıkarak intihara teşebbüs etti.

Vatandaşların haber vermesi üzerine itfaiye ekipleri ile birlikte emniyet güçleri de olay yerine gelerek, Hüseyin Durna’yı ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadılar.

Daha sonra bir emniyet mensubu, Hasan Durna’nın çatısına çıktığı binanın en üst katındaki daireye çıkarak Durna’ya ulaşmaya çalıştı. O arada aşağıda bekleyen kalabalık vatandaşlara yazılı bir kağıt atan Hasan Durna, 2 bin tl borcu olduğunu ve bu borcu ödeyemediğini bildirdi.

Yaklaşık iki saat süre ile çatıda kalan Durna’nın, elindeki jiletle boğazını yaralaması ise kendisini izleyen vatandaşları endişeye sevk etti. Ayakta durmakta güçlük çektiği görülen Hasan Durna, 2 bin TL borcunu Rize Çayeli’nden olan Şemsettin Karlı’nın ödeyeceğini söylemesi üzerine ikna edildi.

Bir emniyet mensubu Şemsettin Karlı’dan aldığı 2 bin TL’yi götürmesi üzerine itfaiye iskelesine binmeyi kabul eden Hasan Durna binadan aşağıya indirildi. Binadan aşağıya indirilen Hasan Durna, önce kendisine 2 bin TL veren Şemsettin Karlı’nın yanına giderek elini öptü ve daha sonra da teşekkür etti.

Ambülâns içinde yapılan kısa bir sağlık muayenesinin ardından Beykoz Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Hasan Durna’nın Kastamonu Araç Nüfusuna kayıtlı ve evli olduğu öğrenildi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, İntihar, Hasan Durna

reklam
1 Yorum
davut3428.08.2016 08:53:56

Arkadaşlar bu yöreden arkadaşım vardı..O bana anlatmıştı ,bunlar insanların iyi niyetini suistimal eden sahtekarlar..Otoban kenarlarında avcılar ve haramiderede lüks arabaları takip edip bayılma numarası da yapan aynı yöreden.Memleketlerindede yöre halkınıda bezdirmişler.Bunları bayılma ve intihar eylemleri senaryo..meslek haline getirmişler..kapılara dilenmeye gelirlerse de bakın sorun aynı ilçe yeşil... lıdır..inanmayın..kolay zaanatı seçmişler..

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"