Beykoz’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı

  • 19.05.2019 17:29
  • Güncelleme: 19.05.2019 17:31
  • Okunma: 10083 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları sabah saatlerinde Atatürk Anıtı’na çelenklerin konulmasıyla başladı.
Beykoz’da 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı

Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı eşliğinde göndere bayrak çekildi.

Protokol adına, Atatürk Anıtı’na Beykoz İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük çelenk bırakırken, daha sonra CHP, MHP ve İYİ Parti anıta çelenk bıraktı.

Beykoz Muhtarlar Derneği de Başkan Hüsnü Kolcu’nun önderliğinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Atatürk Anıtı’nda çelenk bıraktı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlamalarına, saat 10.30 itibariyle Beykoz Stadyumu’nda devam edildi. Buradaki programda Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Belediye Başkanı Murat Aydın ve İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük, stadyumda tur atarak halkın bayramını kutladı.

Bura da Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda günün anlam ve önemine ilişkin konuşma İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük tarafından yapıldı. Programın devamında halk oyunları gösterisi vardı… Gençliğe Hitabe ve Gençliğin Ata’ya cevabı okundu. Şiirler, kompozisyonlar ve resim sunumları vardı.

19 Mayıs kutlamaları, mehter gösterisi, ok atma gösterisi, bando ve ödül töreni ile tamamlandı.

Kutlama programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Güleç’te katıldı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz, 19 Mayıs, Kutlama

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz