Beykoz'da 17 yaşındaki genç Bonzai kurbanı oldu

  • Güncelleme: 05.11.2015 08:14
  • Okunma: 41328 kez
  • Yorum: 4
Bonzai Beykoz'da bir can daha aldı.... Ailesi bir cenazeye katılmak üzere Trabzon'a giden 17 yaşındaki S.G bonzai kurbanı oldu.
Beykoz'da 17 yaşındaki genç Bonzai kurbanı oldu

Ailesi bir cenazeye katılmak üzere Trabzon'a giden 17 yaşındaki S.G bonzai kurbanı oldu.

Edinilen bilgilere göre; bir yakınlarının cenazesine katılmak üzere Trabzon'a giden ailesinin 17 yaşındaki oğlu S.G bonzai kullandı... Sabah 5'te fenalaşarak Beykoz Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne kaldırılan S.G doktorların 1,5 saatlik uğraşlarına rağmen hayata döndürülemedi.

Beykoz İncirköy Mahallesi Gonca Sokak'ta ikamet eden 1997 doğumlu S.G Beykoz'da bonzai kurbanı olan bir çok isimden birisi oldu. S.G'nin vefatı ailesini derin üzüntüye boğarken, haberi alan baba  PG ise bir yakınlarının cenazesine katılmak üzere gitmiş olduğu Trabzon'dan İstanbul'a doğru hareket ettiği bildirildi.

Haber Merkezi  

Yorumlar (4 Yorum)

Sadık Taş (6 yıl önce)

S.G.'nin bonzai kurbanı olduğu bilgisini kimden aldınız? Hastane mi verdi, karakol mu verdi? Şu anda sadece şüpheli bir ölüm. İleri tahliller yapılmadan bunu anlamanın bir yolu var mı?

ZİYA GÜMÜŞ (6 yıl önce)

Bu üzücü haberleri daha duymak istemiyoruz ne yazıkki bonzai tehlikesini yıllar önce bu gazetede anlatmıştım.Beykozlu aileler tedirgin durumda cocuklarına bu bela musallat olmaması kaymakamlık belediye, siyasi partiler ve sivil toplum kuruluşları ortak hareket etmeli aksi takdirde ölümlerin coğalıcağını düşünmekteyim. Gizli sinsi aramızda yayılıyor bir gün bizim kapımızıda calacaktır .SAĞLIKLI NESİL İÇİN HAYDİ BEYKOZ EL ELE VERELİM.VESSELAM

adem (6 yıl önce)

Reis bu işleri senden başkası temizleyemez bu satıcılara dur demenin zamanı geldi artık Bir umuttur yaşamak.

KADIR UGURLU (6 yıl önce)

Yazık oluyor çocuklara ve yazık oluyor anne ve babalara. Ne olursa olsun ! Beykoz,da çocuklar liseyi bitirene kadar idare! edilsin. Aileler den kopan ya da kopartılan çocuklar çok çabuk sokak abileri! kontrol altına alıyor ve de bu gayri meşru yollara alıştırılıyor. Anne ve babalarından kopan çocuklar için Beykoz da bir bina yapılmalı ve bu çocuklar buralarda kalmalıdır!

Yorum Yaz