Beykoz'da 16 Nisan 2017 Halk Oylaması

  • 0
  • 11175

Beykoz’da sayım tamamlandı... EVET: % 53,1… HAYIR % 46,9... Türkiye Geneli: EVET: % 51,8... HAYIR: % 48,2

Beykoz'un hızlı ve güvenilir Yerel Haber Ajansı Dost Beykoz, Cumhurbaşkanlığı Halk Oylaması için hazırlıklarını tamamladı.

Sandık başından güvenilir, doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularına sosyal medya ve web sitesi üzerinden sonuçları ulaştıracak olan Dost Beykoz, hazırladığı grafiklerle ise okuyucunun işini kolaylaştıracak.

Yaklaşık 15 yıldır tartışmasız lider yayıncılığı ile ilçenin her kesiminin takdirini kazanan Dost Beykoz, "Beykoz’da 16 Nisan 2017 Halk Oylaması" başlığıyla Anadolukavağı'ndan, Yenimahalle'ye kadar okullardaki durumları an be an takip edecek.

Tanınmış birçok ismi Dost Beykoz takip edecek

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrunnisa Gül, Sanatçılar Mustafa Ceceli, Sezen Aksu, Bülent Ortaçgil, İş Adamı Cem Boyner ve Ümit Boyner, Mustafa Koç'un kızı Elif Koç gibi isimlerde Beykoz'un çeşitli okullarında referandum kararını verirken, Dost Beykoz objektifleri sürekli kayıtta olacak.

Teyit edilmiş resmi bilgilerle yaptığı habercilik açısından Beykoz'un yıllardır takdir edilen Haber Ajansı Dost Beykoz, yarın akşam ilçede yapılacak seçim kutlamalarını da kayıt altına alarak okuyucularına aktaracak.

Seçim yasağının bitmesiyle yayın başlayacak

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandumuna yönelik Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından belirlenen seçim yasakları 18.00 itibariyle başladı.

Seçim günü 18.00-21.00 saatleri arasında radyolarda ve her türlü yayın organlarında sadece YSK tarafından seçimle ilgili verilecek haber ve tebliğler yayımlanabilecek. Seçim günü saat 21.00'den sonra bütün yayınlar serbest olacak. YSK, gerek görürse yayın yasağını yarın saat 21.00'den önce de kaldırabilecek.

Beykozlu isimlerin yorumları Dost Beykoz'da

Sandık başında Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'ten, İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı'ya, Sanatçı Mustafa Ceceli'den, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e kadar birçok kişinin referanduma ilişkin yorumları Dost Beykoz aracılığıyla ilçe sakinlerine duyurulacak.

Haber Merkezi

Çubukluspor ile Selimiyespor yenişemedi: 1 - 1
Önceki Çubukluspor ile Selimiyespor yenişemedi: 1 - 1
CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti
Sonraki CHP Beykoz İlçe Başkanı Mahir Taştan'ın annesi vefat etti