Beykoz’da 150 kişi CHP rozeti taktı…

  • Güncelleme: 22.10.2012 00:11
  • Okunma: 19043 kez
  • Yorum: 0
CHP Beykoz İlçe Örgütü, Çubuklu Özdemir Spor Tesislerinde bir katılım töreni düzenledi.
Beykoz’da 150 kişi CHP rozeti taktı…

Genel Başkan Yardımcısı Akif Hamza Çebi’nin katılımıyla gerçekleşen törende; Çubuklu, Ortaçeşme ve Elmalı’dan 150 kişiye CHP rozeti takıldı.

Toplu üye kaydına katılan davetlilere pilav ve ayran ikram edildi. Programın sunumunu CHP Gençlik Kolları Başkanı Ege Ercan üstlendi.

Anası Anadolu Atası Atatürk
CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, daha önce ifade ettiği “Anası Anadolu Atası Atatürk”sözleriyle başladığı konuşmasına, "Bugün oldukça heyecanlıyım. CHP halkın umudu olmaya başladı. Verdiğimiz İmaj doğrudur, Halk için halkla beraber hareket ediyoruz. Bizde halka güveniyoruz. Verdiğimiz imaj Beykoz’da yankı oluşturmaya devam ediyor. Kendimi sokak siyasetçisi olarak tanımlıyorum. Masa başında çalışan biri olamam. Gecenin hangi saati olursa olsun hep yanınızdayım. Böyle olmadığı takdirde selamımı dahi almayın.” şeklinde devam etti.
 
“Siyaset yaparken kişinin nereli olduğu önemli değildir. Nereli olursa olsun benim kardeşimdir.” diyen CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, “insanlara ulaşmak adına çalışarak hizmet veriyoruz. Sizlerin sorunlarında yanınızda olmazsak bizlere oy vermeyin. Yaptığım ev ziyaretlerini kendi evim gibi görerek hareket ederim.”ifadelerine yer verdi.
 
İki Mustafa’mız var
Mustafa Kemal Paşa sayesinde Kurban Bayramını kutlayacaklarını ifade eden Başkan Yılmaz, “Bu durum Allahın bir lütfudur. İki tane Mustafa’mız var. Birincisi Hz. Muhammed Mustafa Peygamberimiz diğeri ise Mustafa Kemal’dir. Peygamber efendimiz ile Atatürk’ü asla bir tutmayız.” dedi.
 
Eşim türbanlı mesajı
Konuşmasında, eşime neden türban takıyorsun? diye sormadığının altını çizen Hızır Yılmaz, eşinin kendi iradesiyle karar verdiğini ve özgür olduğunu ifade ederek, okulların açılmasıyla birlikte kendilerine gelen vatandaşlara yardımda bulunduklarını ve asla yoksulluklarını teşhir etmediklerini dile getirdi.
Yılmaz, önceki hafta bir yerel web sitesinin CHP Genel Başkan Yardımcısı Akif Hamza Çebi’ye,“En iyi bölge milletvekili” ödülü verdiğini de hatırlattı.
an Hızır Yılmaz,  Beykoz’da bir yerel gazetenin düzenlediği ankette birinci bölgenin en başarılı milletvekili seçildi” şeklinde ifadelerine yer verdi.
 
CHP’ne katılımınızla bizlere güç verdiniz
CHP Genel Başkan Yardımcısı Akif Hamza Çebi’de 150 kişin partilerine katıldığı toplantıda, katılımlardan güç aldıklarını dile getirerek, Başkan Hızır Yılmaz’ın çalışmalarından son derece memnun olduklarını ve Hızır Yılmaz’ın hiç kimseyi kötüleyerek siyaset yapmadığını söyledi.
 
Ödül sorumluluğumu arttırdı…
“İstanbul’da 39 ilçe var. İlçelerin tamamı benim ilçem. Ancak Beykoz’un bende ayrı bir yeri var. Beykoz’da bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Beykoz bünyesinde olan bir yerel gazetenin beni başarılı bularak ödüle layık görmesi üzerimdeki sorumluluğun bir kat daha fazla artmasına neden olmuştur.” şeklinde konuşan Çebi,“vatandaşın sorununu kitap okuyarak öğrenemezsiniz. Ancak halkın içinde yer alarak birebir olduğunuzda anlayarak çalışmalarınızda daha başarılı olursunuz.” dedi.
 
Gücümüzü halktan alıyoruz…
10 yıldır iktidarda olan AK Parti’nin büyük kongresinden sonra elektriğe, doğalgaza ve benzine zam geldiğini hatırlatan Çebi, “Başbakan yaptığı açıklamada zamların yapılmasını zorunluluk olarak gördü. Bir yılda yüzde 50 zam oluyorsa iktidar sallanıyor demektir. 10 yıldır ülkemizi AK Parti idare ediyor. Bu süreç içinde sorunların çözüldüğüne inanıyorsanız mesele yoktur. Eğer sorunların çözülmediğine inanıyorsanız bizimle birlik olarak sorunların çözülmesine yanımızda olarak yardımcı olun. Bizler sizlerin sorunları için varız. Gücümüzü ise halktan alıyoruz” dedi.
 
Konuşmaların ardından, Çubuklu, Ortaçeşme Elmalı’dan CHP’ye katılan 150 kişiye rozet takıldı. Rozetleri ise, Genel Başkan Yardımcısı Akif Hamza Çebi, Beykoz CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Erdal Öztürk ve Hüseyin Okumuş taktı.
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Akif Hamza Çebi, Beykoz, Hızır Yılmaz, CHP

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz