Beykoz’da 15 Temmuz Turnuvası başladı

  • 0
  • 7097
Beykoz’da 15 Temmuz Turnuvası başladı
Beykoz’da 15 Temmuz Turnuvası başladı
Beykoz’da 15 Temmuz Turnuvası başladı
Beykoz’da 15 Temmuz Turnuvası başladı

Ülke genelinde birçok etkinliklere sahne olan 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi’nin 2.yılında Beykoz İlçesinde de birçok programlar vardı.

İşte bunlardan birinin adresi Paşabahçe Stadıydı.

İlçe Spor Camiasının 15 Temmuz Duyarlılığı, özel bir futbol turnuvası ile perçinlenirken, “15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Futbol Turnuvası” toplam 4 takımın iştiraki ile Paşabahçe Stadı'nda başladı. Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediye Başkanlığı ve Beykoz Masterler Spor Kulübü tarafından ortaklaşa tertip edilen anlamlı turnuvaya Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü de katkı sunmakta. 

Turnuvanın açılış gününde Beykoz Masterler Takımı ile Üsküdar Masterler Takımı arasında gerçekleşen açılış maçı öncesinde Beykoz İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı kısa bir konuşma yaparken, “15 Temmuz Ruhunun her alanda, her yerde yaşatılması gerekmekte. Ben bu özel turnuvaya katılım sağlayan 4 takımımızı da duyarlılıklarından dolayı kutluyorum. 15 Temmuzlar unutulmaz ve de unutturulmayacak ” şeklinde konuştu.

Turnuvanın ortak düzenleyicilerinden olan Beykoz Masterler Spor Kulübü’nün Başkanı Zafer Baş, anlamlı turnuva düzenleme düşüncesinde iken kendilerine onay verip destek sunan Beykoz İlçe Kaymakamı Ahmet Katırcı’ya teşekkürlerini iletirken, üzerinde isminin yazılı olduğu 61 numaralı Beykoz Masterler Takımı Forması günün anısı olarak kendisine takdim etti.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş, 15 Temmuz gibi Türk Tarihinde destan yazan kahramanların kesinlikle unutulmaması gerektiğine dikkat çekerek, “Toplumun her kesiminde olan duyarlılığa bizler de ilçe sporu adına bir katkıda bulunmak için gerçekleşen turnuva ile katkı sunmak istedik. Bu düşüncemize destek veren Beykoz İlçe Kaymakamımız Ahmet Katırcı ve Beykoz Belediye Başkanlığımıza, organizasyona katkıda bulunan İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürümüz Bülent Küçük ve davete icabet edip gelen takımlarımıza en kalbi duygularımız ile teşekkürlerimizi sunarız ” dedi.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Futbol Takımı Kaptanı Günaydın Baş ise Kaymakam Ahmet Katırcı’ya katkılarından dolayı bir plaket takdim etti. Turnuvaya katılan takımlar özel pankartlar ile müsabakalara çıkarken, Paşabahçe Stadı ise Türk Bayrakları ile donatıldı. Turnuva kapsamındaki ilk maç olan Beykoz Masterler Spor Kulübü, Üsküdar Masterler Takımları arasındaki müsabakanın başlama vuruşunu Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı yaptı.

Bu arada Turnuvanın açılış maçında Beykoz Masterler Takımı, Üsküdar Masterler Takımını 5-0 mağlup ederken, ikinci karşılaşmada ise Beşiktaş Masterler Takımı, Bağcılar Masterler Takımını 5-3 mağlup etti.

Spor Servisi

Beykoz’da 15 Temmuz Ruhu kasırga gibi
Önceki Beykoz’da 15 Temmuz Ruhu kasırga gibi
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz