Beykoz’da 15 Temmuz sporunda gündeminde

  • 0
  • 7039
Beykoz’da 15 Temmuz sporunda gündeminde
Beykoz’da 15 Temmuz sporunda gündeminde
Beykoz’da 15 Temmuz sporunda gündeminde

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 2.Yılı’nda tüm ülkede olduğu gibi Beykoz’da da çeşitli etkinlikler düzenlenecek.

Bu etkinlikler kapsamında ilçe spor camiası iki futbol turnuvası düzenleyecek.

Bunlardan ilki Veteranlar-Masterler Kategorisinde düzenlenecek. Beykoz Kaymakamlığı-Beykoz Belediye Başkanlığı ve Beykoz Masterler Spor Kulübü’nün ortaklaşa düzenleyeceği Turnuva Cumartesi-Pazar Günleri  4 takımının aralarında yapacakları maçlar ile gerçekleşecek.

Beykoz Masterler Spor Kulübü, Üsküdar Masterler Spor Kulübü, Beşiktaş Masterler Spor Kulübü ve Bağcılar Masterler Spor Kulübü takımlarının iştirak edeceği müsabakaların başlama saatleri ise 18.00 olacak.

Beykoz Masterler Spor Kulübü Başkanı Zafer Baş, 15 Temmuz Hain Darbe Girişimini unutmadıklarını ve de unutulmasına da izin vermeyeceklerini söylerken, Bu kapsamda Beykoz İlçesinin bir spor kulübü olarak güne özel bir etkinlik olması için 15 Temmuz Şehitlerimiz ve Gazilerimiz için bir futbol turnuvası tertip etme düşüncemizi Sayın İlçe Spor Müdürümüz ve ardından İlçe Kaymakamımız Ahmet Katırcı’ya aktardık. Yaptığım görüşmeler ve ardından Beykoz Belediye Başkanlığımızı da ziyaret ederek onlardan da desteği alarak Turnuvamızı Cumartesi-Pazar Günleri yapma kararı alındı. Turnuvamıza Tüm Şehit Ailelerini ve Gazilerimizi, Beykozluları bekliyoruz. Müsabakalarda 15 Temmuz Duyarlılığımızı fazlası ile göstereceğiz şeklinde konuştu.

15 Temmuz’un ardından gelinen 2.yılda bir özel turnuva da Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün himayelerinde Kavacık Spor Kulübü tarafından düzenlenecek. Turnuvanın gerçekleşeceği Stadın ismi de oldukça anlamlı bir yer…” Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadı”

Beykozlu öğrenciler, kodlama eğitimini tamamladı
Önceki Beykozlu öğrenciler, kodlama eğitimini tamamladı
Başkan Okur, çok istedik ama olmadı
Sonraki Başkan Okur, çok istedik ama olmadı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz