Beykoz’da 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Turnuvası

  • 0
  • 7107

İlki geçen sene yapılan 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Turnuvasının 2.’s bu hafta sonu oynanacak müsabakalarla başlıyor.

Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz Belediyesi, Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Beykoz Kulüpler Birliği’nin ortaklaşa düzenlediği ve sorumluluk aldığı turnuvaya 4 grupta toplam 16 takım katlım sağlayacak.

Müsabakalar Kavacık 15 Temmuz Şehitler Stadı, Kanlıca Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğü Sahası ve Paşabahçe Stadında oynanacak.

Beykoz İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük Turnuva ile ilgili yaptığı açıklamada, “15 Temmuz’u ne bizler unutacağız ne de unutturacağız” şeklinde konuşurken devamında ise şu ifadelere yer verdi. ” 

15 Temmuz Türkiye Cumhuriyeti tarihine not düşülen çok önemli bir destan niteliği taşımakta. Verilen onca şehit ve yaralı oldu, ancak Türk Milleti vatanına, bayrağına, toprağına sahip çıkarak bütün dünyaya kendini hatırlattı. İşte bizler de 15 Temmuz etkinlikleri kapsamında ilki geçen sene düzenlenen 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Masterler Futbol Turnuvasının ikincisi daha da geniş bir katılımla gerçekleştireceğiz. Ben bu anlamlı turnuvaya katılan tüm takımlara teşekkürlerimi iletmek istiyorum ” şeklinde konuştu.

A Grubu: Beykoz Masterler - Bosphorus-Paşalimanı-Dereağzı

B Grubu: Paşabahçe 80’ler - Sarıgazi-Yarkim-Ataşehir

C Grubu: Ayyıldız - Sarıyer - Yeni Nesil-Rizeliler

D.Grubu: Paşabahçe - Yeniköy-Üsküdar-Hunca

Hafta sonunda 3 ayrı sahada yapılacak karşılaşmalar ile başlayacak olan turnuvanın ilk maç programı ise şu şekilde oluştu…

Beykoz Masterler - Dereağzı

Bosphorus - Paşalimanı

Paşabahçe 80’ler - Ataşehir

Sarıgazi - Yarkim

Ayyıldız - Rizeliler

Sarıyer - Yeni Nesil

Paşabahçe - Hunca

Yeniköy - Üsküdar

Spor Servisi

 

Beykozlu Giresunlular 30. kez Kaymakdonduran'da
Önceki Beykozlu Giresunlular 30. kez Kaymakdonduran'da
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz