Beykoz'da 15 Haziran günü elektrik kesintisi uygulanacak

  • Güncelleme: 14.06.2020 15:08
  • Okunma: 6993 kez
  • Yorum: 0
Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş., bakım onarım çalışmaları kapsamında üç mahalleye 15 Haziran günü enerji verilemeyeceğini açıkladı.
Beykoz'da 15 Haziran günü elektrik kesintisi uygulanacak

AYEDAŞ, yapılacak bakım onarım çalışmaları kapsamında Beykoz'daki üç mahalleye elektrik kesintisi uygulanacağını duyurdu.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. tarafından yapılan duyuruda, Beykoz'un Yenimahalle, Göksu ve Acarlar Mahallelerinde 4 saat sürecek enerji kesintisi uygulanacak.

Arıza onarım bakım ve yatırım tesislerinin devreye alınması için yapılan ‘Acil Planlı Bakım ve İyileştirme Çalışmaları Elektrik Kesintisi Programı’ kapsamında enerji verilemeyecek yerler şu şekilde:

Yapılan duyuruya göre 15 Haziran Pazartesi günü saat 15.00-19.00 saatleri arasında Yenimahalle Mahallesi Beylerbeyi Çıkmazı, Kuruçeşme Çıkmazı, Arkboyu, ve Zelal Çıkmazına elektrik akışı sağlanamayacak.

Yine aynı gün ve saatler arasında Göksu Mahallesi sınırlarında bulunan Baruthane ve Nişanlı Sokaklarına elektrik verilmeyecek.

Aynı gün 15.00-18.00 saatleri arasında Acarlar Mahallesi, 38, 46, 47 ve 48. sokaklara enerji verilemeyecek.

Elektrik kesintisinden önce ne yapılmalı?

Elektrik kesintisi bilgisi aldıktan sonra evinizde ya da işyerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgiler, elektrikli aletlerinizi korur.

UPS kullanıyorsanız akülerin şarjlı olduğundan emin olunuz.​

Jeneratörünüz var ise yağ seviyesi ve su seviyesini kontrol ediniz.

Buzdolabınızda bozulabilecek ürünlerinizi kesinti öncesinde tüketmeye çalışınız.

Kesinti süresince elektronik cihazlarınızı fişten çekiniz. ​​

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz