Beykoz'da 14 Şubat’ta 14 çifte romantik nikah

  • Güncelleme: 15.02.2019 11:27
  • Okunma: 6559 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde 14 çifte göl manzaralı yeni nikâh salonunda romantik bir tören düzenledi.
Beykoz'da 14 Şubat’ta 14 çifte romantik nikah

Nikâhları keman eşliğinde kıyılan çiftler Boğaz’da akşama yemeğinde ağırlanacak.

Beykoz Belediyesinin yeşillikler ve göl manzarası içindeki Kanuni Kent Ormanı’nda hizmete açtığı nikâh salonu, 14 Şubat Dünya Sevgililer Günü’nde 14 çiftin nikâhına ve özel anlarına şahitlik etti.

Kokteyl ikramıyla başlayan programda, 14 Şubat nikâhlarını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Salim Öztürk kıydı. Keman eşliğinde renkli görüntülere sahne olan programda, belediye başkan yardımcıları, aileler ve yakınları da gelin ve damatların heyecanını paylaştı.

Başkan Çelikbilek: “Sevgi ve Saygı aileyi yücelten en güzel tohumdur” 

Nikâhları kıyan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek aile saadetine adım atan çiftleri kutlayarak: "İlçemizde her fırsatta nikâh kıyarak çiftlerimizin mutluluklarını paylaşıyoruz. Bu özel günü tercih eden çiftlerimizi de yalnız bırakmadık. Sağlıklı ve güçlü toplumlar mutlu ailelerle kurulur. Sevgi ve saygı aileyi yücelten, mutlu kılan en güzel tohumdur. Yeni evlenen çiftlerimizi yürekten kutluyor, kendilerine bir ömür boyu huzur ve saadetler diliyorum.” dedi.

60 Yıllık Özgünay Çifti’ne Hediye

Başkan Yücel Çelikbilek 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla davetlilere takdim ettiği Beykoz’un örnek çiftlerinden, evliliklerinde 60 yılı geride bırakan Mukadder- Fuat Özgünay çiftine portrelerinin yer aldığı bir tablo hediye etti.

14 Şubat anısına ise çiftelere fotoğraflarının yer aldığı kütük çerçeve, dolma kalem ve çiçek hediye edildi. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz