Yaşam

Beykoz’da 14 Şubat çiftlerine romantik nikah

Beykoz’da 14 Şubat çiftlerine romantik nikah
14.02.2017 15:23
| | |
7229

Foto galeri

Beykoz Belediyesi, “14 Şubat Sevgililer Günü” dolayısıyla nikâh başvurusu yapan 11 çifte özel program yaptı.

“Sevgililer Günü” için Beykoz Belediyesi’ne gelen çiftlerin nikâhları keman eşliğinde kıyıldı, kendilerine çeşitli hediyeler takdim edildi ve davetliler için kokteyl verildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk tarafından kıyılan nikâhlarda aileler ve programı izlemeye gelen Beykozlular da bu özel günde çiftleri yalnız bırakmadı.

Nikâhları kıyarken aile kurumunun toplumun temel taşı olduğunu belirten Başkan Yardımcısı Salim Öztürk: “Evlenen çiftlerimiz birbirlerine karşı sevgi ve saygıyı eksik etmemeli. Ailelerine de saygı ve sevgi göstermeli. Yalnızca iyi günde değil zor günler de sabır ve samimiyet göstererek birbirlerine destek olmalı. Sağlam toplum mutlu ve huzurlu aile demektir. Beykoz Belediyesi olarak sizlere ömür boyu sağlık ve mutluluklar diliyoruz.” diye konuştu.

Keman eşliğinde nikâhları kıyılan çiftler evlilik cüzdanlarını alarak sevinçlerini aileleriyle paylaştı. Ayrıca tüm çiftlere isimleri yazılmış özel bir kalem, saat ve gül hediye edildi.

Günün sonunda çiftlere, Beykoz Belediyesi tarafından Boğaz manzarası eşliğinde İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde akşam yemeği ikram edilecek.   

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Nikah, 14 Şubat, Salim Öztürk

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"