Beykoz'da 14 Şubat'a özel gün!

  • Güncelleme: 14.02.2016 21:33
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi, 14 Şubat'a özel evlenen 18 çifte çok güzel bir gün yaşattı.
Beykoz'da 14 Şubat'a özel gün!

Beykoz Belediyesi, 14 Şubat'a özel evlenen 18 çifte çok güzel bir gün yaşattı.

Beykoz Belediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla, nikâh başvurusu yapan 18 çift için özel bir etkinlik düzenledi. Sevgililer Günü’ne özel olarak 18 çift, keman eşliğinde akşam yemeği yedi ve çeşitli hediyeler alarak dünyaevine girdi.

Beykoz Belediyesi Nikâh Şefliği’ne başvurarak 14 Şubat tarihinde evlenmek isteyen 18 çift için Beykoz Belediyesi özel kokteyl ve keman eşliğinde nikâh töreni gerçekleştirdi. Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Salim Öztürk'ün kıydığı nikâhta özellikle gelin adayların yaşadığı heyecan, görülmeye değerdi. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’ndeki Muhammed Talha Dinleyici Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen nikâh işlemleri, evlenmek için başvuran çiftler için unutulmaz bir gün olarak kayıtlara geçti.

İstanbul Boğazı’nda akşam yemeğiyle de taçlanan nikâh etkinliği için tüm hazırlıklar Beykoz Belediyesi tarafından gerçekleştirildi.

Nikâh defterlerini Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in hediyesi olan ve isimlere özel hazırlanan kalemlerle imzalayan çiftler, çeşitli hediyeleri de aldıktan sonra mutlulukla objektiflere poz verdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz