Beykoz'da 11 kadın boşayan çılgın taraftar

  • Güncelleme: 05.08.2020 15:37
  • Okunma: 10119 kez
  • Yorum: 0
Beykozspora olan sevgisi yüzünden 11 kadın boşayan adam 1969 yılında gazetelerde haber olmuş.
Beykoz'da 11 kadın boşayan çılgın taraftar

Sarı siyahlı Beykozspor'un 40 yıllık taraftarı İsmail Gerdan, 1969 yılında haber olduğu gazeteye ilginç açıklamalar yapmış.

"Beni bu hastalıktan kurtaracak bir doktor veya bir büyücüye kendimi adarım" demiş.

Beykozspor'a olan sevgisinin 10 yaşında başladığını ifade eden İsmail Gerdan, sarı siyahlı takımın hiç bir maçını kaçırmaz, ve takim ister gol yesin, ister atsın, ister yenilsin, ister yensin, her durumda ağlarmış. Bu yüzden vücudunda şişlikler olduğunu açıklayan Gerdan, kendisinden daha hasta bir taraftar olmadığını iddia etmiş.

1969 yılında gazetede yer alan bu habere göre İsmail Gerdan, Beykoz'un maçlarına gittiği için kendisine karşı gelen 11 karısından da boşanmış.

"Beykoz sevgisi her şeyden üstündür"

Karılarımı boşadığım için üzgün değilim, çünkü benim için Beykoz sevgisi her şeyden, herkesten üstündür.  

Boşadığı eşlerinden 3 çocuğu olan İsmail Gerdan, gerçek erkeğin işine karışan kadını derhal boşaması gerektiğini söyleyerek, karınca ezmeyen ikinci karısını Galatasaray maçına gitmesini istemediği için boşadığını ve boşanmayı da kendisinin istediğini söyledi.

Her şeye rağmen Beykozspor'a olan bu sevgisinden kurtulmak istediğini söyleyen İsmail Gerdan, "içten yıpranmış, çökmüş durumdayım. Ama yinede Beykoz'un her maçına gidiyorum. Ağlıyorum. Bundan kurtulmak için gitmediğim doktor kalmadı" dedi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, İsmail Gerdan, Taraftar

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz