Beykoz'da 11 branşta kış sporları 2 Aralık'ta başlıyor

  • 0
  • 3193
Beykoz'da 11 branşta kış sporları 2 Aralık'ta başlıyor

Beykoz’da çocuk ve gençleri sporla buluşturacak, yeni yetenekleri kazanma ve geliştirme imkanı sunacak ücretsiz kış spor eğitimleri 2 Aralık'ta başlıyor.

Beykoz Belediyesi’nin ilçenin "spor başkenti" vizyonuna uygun olarak sağlıklı nesiller yetiştirmek hedefiyle yaz aylarında doludizgin verdiği eğitimler kış aylarında hız kesmeden sürüyor.

İlçedeki çocuk ve gençlerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerini destekleyecek eğitimler,  11 farklı branşta kış ayları boyunca spor yapma imkanı verecek.  

Kickboks, yelken, voleybol, basketbol, güreş, karate, taekwondo, jimnastik, masa tenisi, kano branşlarında ve oyun grubunda açılacak eğitimler dalında uzman antrenörler eşliğinde yapılacak.

Çocuklara sporu sevdirecek eğitimler arasında yer alan jimnastik branşından 5-7 yaş grubu, diğer branşlardan 7-14 ve 9-14 yaş grubu yararlanabilecek. 

Oyun grubuna ise 4 yaşındaki minik ilçe sakinleri alınacak.

Sportif ve rekabetçi ortamıyla çocukların sağlıklı gelişimlerinin yanı sıra okul ve sosyal başarıyı  destekleyecek eğitimler, 2 Aralık Cumartesi günü başlayacak.

Antrenörler tarafından yetenekli görülen çocuklar, şampiyon sporcular yetiştiren Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (Beykoz GSK)’ya, okul ve akademilere yönlendirilecek.

 “Kış Spor Eğitimleri”nden yararlanmak isteyenler ilgi alanlarına uygun 1 branşa  etkinlik.beykoz.bel.tr adresinden kayıt yaptırabilecek.

Haber Merkezi

Beykoz’da aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor
Önceki Beykoz’da aday olmasına kesin gözüyle bakılıyor
Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Sonraki Beykoz'da vapur seferleri ikinci duyuruya kadar iptal
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz