Beykoz’da 100. Yıl Kupasını kim alacak?

  • 0
  • 2177
Beykoz’da 100. Yıl Kupasını kim alacak?
Beykoz’da 100. Yıl Kupasını kim alacak?
Beykoz’da 100. Yıl Kupasını kim alacak?

Beykoz Gümüşsuyu Spor Kulübü Tesislerinde haftalardır süren heyecanın ardından 100. Yıl Cumhuriyet Kupası U12 Yaş Futbol Turnuvasında finale çıkan takımlar belli oldu.

Geride kalan hafta sonunda oynanan Yarı Final maçları sonunda Yenimahallespor'u 3-1 mağlup eden Paşabahçe ile Beykoz 1908'i yine aynı skorla 3-1 yenen Nişantepe FK Takımları Pazar günkü Final maçında şampiyonluk için mücadeleye hak kazandılar.

Beykoz Kulüpler Birliği tarafından gerçekleştirilen turnuva müthiş mücadelelere sahne olurken geleceğin birçok yıldız adayı izleyenler tarafından işaret edilmişti.

Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ilçe spor camiasını Pazar günü yapılacak final maçları programına davet ederken, "Cumhuriyetimizin 100.Yılı gibi çok önemli bir tarihi ana not düşülecek kalitede, güzellikte bir turnuva yaşandı. Tabii ki her turnuva ve şampiyonada bir final maçı, şampiyonluk mücadelesi yaşansa da katılım sağlayan tüm takımlar bizim gönlümüzde birer şampiyondur. Pazar günü yapılacak Final Günü programına tüm sporseverleri, katılım sağlayan tüm takımları özellikle de ilçemizdeki spor kulüplerini bekliyoruz. Gümüşsuyuspor Tesislerinde Çok renkli bir gün yaşanacak" şeklinde konuştu.

Bu arada Turnuva Organizasyon Komitesi tarafından Final Günü Programı kamuoyu ile paylaşıldı.

29 Ekim 2023 Pazar

13.00 Beykoz Yenimahalle Sk-Beykoz 1908 (3. maçı)

14.00 Paşabahçe-Nişantepe FK (Şampiyonluk Maçı)

15.00 Kupa Seremonisi

Spor Servisi

Beykoz İdmanyurdunda neşeler yerinde
Önceki Beykoz İdmanyurdunda neşeler yerinde
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi