Beykoz’da 10 yaşındaki okul öğrencisi bıçaklandı

  • 0
  • 4967
Beykoz’da 10 yaşındaki okul öğrencisi bıçaklandı

Beykoz’da 10 yaşındaki öğrenci okuldan çıkıp eve gittiği sırada 50 yaşlarında bir adam tarafından bıçaklandı.

Koç Ortaokulu öğrencisi M.B.Y isimli çocuk okuldan çıkıp eve giderken kendisine doğru gelen 50 yaşlarında bir adamın bıçaklı saldırısına uğradı.

Göğsünün her iki tarafından bıçaklanan çocuk hastaneye kaldırıldı.

Konuyla ilgili Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü bir açıklama yaptı.

Gümüşsuyu Mahallesi’nde meydana gelen olayda, M.B.Y isimli çocuk göğsü kısmından bıçaklanarak, yaralanma sonucu Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi’ne  kaldırılmıştır.

Kasten yaralanma konusuyla ilgili çocuk şahsin babası C.Y ifadesinde, oğlunun öğrenim gördüğü Koç Ortaokulu’ndan saat 15.27’de çıktıktan sonra evine giderken Yuva Sokak üzerinde daha önceden tanımadığı orta yaşlarda üst kısmı gri alt kısmı koyu renk kıyafetli olan beyaz saçlı ve beyaz sakallı bir şahız tarafından göğüs bölgesinden bıçaklandığını oğlunun bağırmasından sonra şahsın kaçtığını ve olayı kendisine eşinin haber verdiğini söylemiştir.

Konu ile ilgili olarak Beykoz Asayiş Büro Amirliği Ekiplerimizce şüpheli şahsın tespiti ve temini amacıyla çevreden temin edilen yaklaşık 8-10 saatlik çeşitli güvenlik kamera görüntüleri incelenerek yapılan titiz çalışmalar sonucunda açık kimlik bilgileri tespit edilen şüpheli E.B isimli şahıs Gümüşsuyu Bağlık Sokak üzerinde görülerek yakalanmak istendiğinde şahıs ekiplerimizi fark ederek kaçmaya başlamış, yaklaşık 500 metre kovalamaca yaşandıktan sonra idaremiz Gümüşsuyu Mah. Gümüşsuyu Spor Kulübü ve Halı Saha Tesisleri yakınında yakalanmıştır.

Yapılan kontrollerde üzerinden 0,40 gram Bonzai ele geçirilmiş ve gerekli işlemler için Beykoz Asayiş Büro Amirliğimize intikal ettirilmiş, Cumhuriyet Savcısının talimatıyla gözaltına alınmıştır.

Şüpheli şahıs, Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığına mevcutlu sevk edilmiş, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.    

Haber Merkezi

Kavacık’ta otobüsle kamyonun karıştığı kaza İstanbul’u kilitledi
Önceki Kavacık’ta otobüsle kamyonun karıştığı kaza İstanbul’u kilitledi
Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza
Sonraki Beykoz’da ambulansa yol vermeyen sürücüye 30 bin lira ceza