Beykoz'da 1 milyon 600 bin liralık buluşma

  • 20.03.2017 11:52
  • Güncelleme: 20.03.2017 11:52
  • Okunma: 7817 kez
  • Yorum: 0
Son dönemin en gözde oyuncularından Hande Erçel ve Aras Bulut İynemli, DeFacto'nun reklam çekimleri için önceki gün Beykoz'da bir araya geldi.
Beykoz'da 1 milyon 600 bin liralık buluşma

'Cuk oturuyor' sloganlı reklamın çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası'nda gerçekleştirildi.

Aras Bulut İynemli ve Hande Erçel birlikte ilk kez kamera karşısına geçti. Reklam filminde iki genç yıldızın birlikte yakaladıkları uyum ve eğlenceli performansları dikkat çekiyor.


DeFacto, 2017 yılında reklam yüzü olarak Hande Erçel ve Aras Bulut İynemli’yi seçti. Kamera karşına geçen iki genç yıldızın işbirliği bir yıl boyunca devam edecek.


2017 İlkbahar-Yaz jean koleksiyonu için hazırlanan kampanyanın reklam filmi Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan 15 farklı sette ve Ali Demirel yönetmenliğinde çekildi. İlk kez birlikte rol alan ikili, bir yıl boyunca pek çok sürprize imza atacak.

Jeanlerle gece ve gündüz şıklığını rahatlıkla yakalayabildiğini ve stiline uygun farklı kombinler yapabildiği için gardrobunun vazgeçilmez parçası olduğunu vurgulayan Hande Erçel; “Vücuda göre şekil alan fitleri inanılmaz. Tam anlamıyla “cuk” oturuyor. Hem tasarımları çok şık duruyor, hem de özel kalıpları vücudu kusursuz gösteriyor. Baskılar, nakışlar ve danteller de bu yaza damga vuracak detaylar” dedi.

Rahat hareket edebildiği ve içinde kendi gibi olabildiği kıyafetleri tercih ettiğini belirten Aras Bulut İynemli ise “Özel yıkamalar ve eskitmelerle kullandıkları renklere ve arkası baskılı gömleklere bayıldım. Özellikle paça detaylı pantolonlar benim favorim olacak” dedi.

DeFacto CEO’su İhsan Ateş, “Her zaman genç kalmayı başaran, kendini yenileyen, şaşırtan bir markayız. Geçtiğimiz yıl jean pazarına iddialı bir giriş yaptık. Bir yıl içinde siparişlerimiz 4.5 milyon adede yükseldi. Yeni sezonda hem tasarımlarımızla hem de Aras ve Hande’yle yapacağımız projelerle gençliği, enerjimizi ve trendleri takip eden tarzımızı en iyi şekilde yansıtacağımıza inanıyorum. İşbirliğimiz 1 yıl boyunca sürecek ve birlikte birbirinden iddialı kampanyalar hazırlayacağız. Yıl içinde reklam filmleri haricinde başka sürprizlerimiz de olacak” diye konuştu.

Kaynak: Ajanslar