Son Dakika

Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı

  • 0
  • 4801

Okan Kurt'un restorandan çıkartılmadığı iddiasıyla başlayan tartışma ve görüntülere ilişkin Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı, Okan Kurt'un kız kardeşinin restoranında komşu restoranın işletmecileriyle yaşadığı tartışmaya ilişkin soruşturma başlattı.

Edinilen bilgiye göre, tanınmış pop sanatçısı Demet Akalın'ın eski eşi ve iş insanı Okan Kurt, 17 Ekim Pazar günü Beykoz Anadoluhisarı'nda kız kardeşine ait restoranda yemek yediği sırada, yan tarafta bulunan bir başka restoranın işletmecileriyle elektrik kesme mevzusu nedeniyle sözlü ve fiziki tartışma yaşadı.

Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine, olay yerine polis ekipleri sevk edildi.

Tarafların birbirlerinden şikayetçi olması üzerine Okan Kurt ve diğer restoran çalışanlarının Beykoz Asayiş Büro Amirliği'nde ifadesi alınırken konuyla ilgili Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığınca soruşturma başlatıldı.

Tarafların kavga anı, güvenlik kamerası görüntülerine yansıdı.

Taraflar arasında yaşanan arbedenin yer aldığı restoranın güvenlik kamerasına ait görüntülerde, Okan Kurt masada yemek yerken, diğer restoranın sahibi H.İ.E'nin gelmesi, bir süre muhabbet etmeleri, sonra tartışmaları ve ayağa kalkan Kurt'un H.İ.E'yi iterek yere düşürdüğü görülüyor.

Haber Merkezi

Beykoz Belediyesinden Medyascope'a Çayır düzeltmesi
Önceki Beykoz Belediyesinden Medyascope'a Çayır düzeltmesi
Beykoz’un Çınarları bir günlerini engellilere ayırdı
Sonraki Beykoz’un Çınarları bir günlerini engellilere ayırdı