Beykoz Çubukluspor'da yeni hedef Bölgesel Amatör Lig

  • 0
  • 6845
Beykoz Çubukluspor'da yeni hedef Bölgesel Amatör Lig
Beykoz Çubukluspor'da yeni hedef Bölgesel Amatör Lig
Beykoz Çubukluspor'da yeni hedef Bölgesel Amatör Lig

Yeni sezonda Beykoz'u İstanbul SAL'de temsil edecek olan Çubukluspor'da Başkan Tosun, Teknik ve İdari Kadro ile futbolcular özel bir buluşma gerçekleştirdi.

Çubukluspor Tesisler Terasında bir mangal partisi düzenleyen ve ardından yeni sezona ilişkin hedeflerin belirlenip, rotanın çizildiği toplantı gerçekleştiren Başkan Tosun her zamanki mütevazi hedeflerin aksine bu kez net bir hedef ortaya koydu ve "2020-21 Sezonu sonrasında Bölgesel Amatör Lige çıkmış bir takım olmak istiyoruz" dedi.

Çubukluspor olarak son yıllarda çok önemli mesafeler kat ettiklerini ifade eden Başkan Tosun, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Özellikle geçen sezon takımlar düzeyinde ortaya konan tablo hem bizleri hem de camiamızı fazlası ile mutlu etti. U17 Yaş Grubunda yaşadığımız Türkiye Şampiyonluğunun anlamı büyük, çünkü uzun yıllar İstanbul Takımları olarak bu başarı yaşanmıyordu. Dolayısı ile biz Hem Beykoz İlçemizin, hem de Beykoz'un gururu olduk. Altyapı Liglerinde Beykoz'dan ilk kez bir takım Türkiye Şampiyonluğu yaşadı. A Takım düzeyinde namağlup şampiyonluk yaşadık, U19 Takımımız da aynı başarıyı Pandemi süreci öncesinde yaşadık diyebilirim. Bu başarılı sonuçlar bizleri kulüp olarak yeni hedefler belirlemeye sevk etti " 

Çubukluspor Takımında yıllar süren disiplinli, özverili ve fedakarca çalışmalar sonrasında genç, yetenekli yıllarca yan yana oynamış oyunculardan kurulu bir takımın elde olduğunu söyleyen Başkan Tosun, "Şunu da bütün samimiyetle ifade etmek isterim ki Beykoz ilçemizde liglere hazır olan, kadrosu müsait olan tek takım biziz. Bu da diğer takımların futbolcularımıza tabiri caizse kanca atmalarına neden olmakta. Biz bu konuda çok netiz, bu yolda bizlerle devam etmek isteyenler ile yola devam edeceğiz, aksi durumda bu için kanun, kuralı belli transfer bedellerini kulübümüz hesabına yatırıp dileyen dilediği yere gidebilir. Ancak ben futbolcu kardeşlerim içinde bunu düşünen  yani ayrılmak isteyen isim olmayacağı kanaatini taşıyorum. Sadece şu sıkıntı yaratıyor ki bu yaş grubu sporcularımız Üniversiteye gideceği için Anadolu iline gidebilmekte, ya da iş, çalışma mecburiyetlerinden dolayı takımdan ayrılmak zorunda kalabiliyorlar." şeklinde konuştu.

Çubukluspor'da Kovid-19 Sürecinde yeni bir durum söz konusu olmadığı müddetçe yeni sezon çalışmalarının bu ay sonu başlaması planlanmış durumda.

Spor Servisi 

Osman Günaçtı Beykoz'un yüzünü ağarttı
Önceki Osman Günaçtı Beykoz'un yüzünü ağarttı
Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü
Sonraki Beykoz'un öğretmeni kutlamalarda kriz geçirip öldü