Beykoz Çubuklu Mahallesi’nde ters şerit kazası

  • 0
  • 8181

Beykoz Çubuklu’da ters şeritte ilerleyen servis minibüsü ile otomobil kafa kafaya çarpıştı.

Beykoz Çubuklu Mahallesinde,  sürücüsünün cadde üzerinde ters şeritte ilerlediği servis minibüs ile otomobil kafa kafaya çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü hafif şekilde yaralandı. Kaza nedeniyle cadde bir süre trafiğe kapatıldı.

Kaza, gün ortası saat 15.30 sularında Çubuklu’da meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Ahmet Hamit Kobal'ın kullandığı 34 EGS 635 plakalı otomobil, caddede ters şeritten gelen 34 LL 635 plakalı servis minibüsü ile çarpıştı.

Bu sırada arkadan gelen 34 CRR 29 plakalı otomobil de minibüsle çarpışan otomobile arkadan çarptı. Savrulan otomobilin sürücüsü Ahmet Hamit Kobal bulunduğu yerde sıkıştı. Çevredekilerin ihbar vermesi üzerine olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. 

İtfaiye ekipleri, Kobal'ı sıkıştığı yerden kurtararak sağlık ekiplerine teslim etti. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan yaralı hastaneye kaldırıldı. Kaza nedeniyle Çubuklu Üsküdar güzergahı her iki yönde trafiğe kapatıldı. Kaza yapan araçların kaldırılmasıyla birlikte trafik normal akışına döndü.

Haber Merkezi

 

Beykoz İshaklı Mahallesi tarihinin ilk galibiyetini aldı
Önceki Beykoz İshaklı Mahallesi tarihinin ilk galibiyetini aldı
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi