Beykoz Çiğdemspor yeni bir başlangıç istiyor

  • 0
  • 1463
Beykoz Çiğdemspor yeni bir başlangıç istiyor
Beykoz Çiğdemspor yeni bir başlangıç istiyor

Beykoz’u İstanbul 1. Amatör Lig 16. Grubunda temsil eden Çiğdemspor, eksik bir kadro ile çıktığı İstanbul Esnafspor'a beklemediği bir şok yaşatmıştı.

Hafta sonuna l7 puanla Lider giren İstanbul Esnafspor'u 2-1 mağlup etmeyi başaran Kavuniçi-Yeşilli ekibin Başkanı Uğur Gökdemir yaptığı açıklama ile müthiş bir direnç gösteren futbolcularını tebrik etti.

Başkan Gökdemir, "Ligde ikinci kez galip geldik, bunu eksik bir kadro ile yapmak da daha da anlamlı oldu. Biz iyi bir takımız, maçlarda mücadeleyi elden bırakmayan oyunculardan oluşan bir kadromuz var. Ancak bazı maçlarda çok şanssız anlar yaşadık, alacağımız maçlarda puan kayıpları yaşadık. İnşallah bu galibiyet hem de lider namağlup takım karşısında alına 3 puan bizi moral-motivasyon olarak üst seviyelere taşıdı, bunun devamı gelecektir" diye konuştu.

Beykoz Çiğdemspor Başkanı Uğur Gökdemir bir parantez de Çiğdemspor'a gönül veren taraftarlarına açarken, "Geçmiş yıllarda da dikkatleri çeken sadık bir taraftar kitlemiz var ancak bir dezavantajımız var ki tahriklere çok çabuk kapılıyorlar, maçın 90 dakika olduğunu o maçta puan kaybı yaşasak da bunun telafisinin olabileceğini maalesef düşünemiyorlar. Bakınız bu maç lige erteleme gelmeden önce cezamız nedeni ile Şile'de oynanacaktı, sonradan Pendik gibi en uç ilçelerden birinde oynandı. Bunun zararını maddi, manevi çekiyoruz. Diyeceğim o ki gelin bu anlamlı galibiyet bir milat olsun, takımımıza destek olalım ancak lütfen kendimize de hakim olalım" dedi.

Spor Servisi

Ortaçeşme Beykoz’da haftanın yıldız takımı oldu
Önceki Ortaçeşme Beykoz’da haftanın yıldız takımı oldu
Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Sonraki Beykoz elektrik kesintileri (27 Eylül 2023)
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz