Beykoz Çiğdemspor Kartal’dan farklı galibiyetle geldi

  • 0
  • 1945
Beykoz Çiğdemspor Kartal’dan farklı galibiyetle geldi

İstanbul 1. Amatör Lig 13. Grubunda orta sıralara demir atan Beykoz Çiğdemspor, Kartal 75. Yıl Stadında oynadığı deplasman maçında Kartalgücü'nü son yıllarda yaşamadığı farklı bir galibiyetle 7-0 mağlup etti.

Beykoz temsilcisi ilk iki için rakipleri arasında yer alan Fikirtepe Dumlupınar ile Ümraniye İnkılap Bir takımlarının haftayı mağlup kapatmaları sonrasında üst sıralar ile arasındaki farkı da bir benze de olsa kapatmış oldu.

Beykoz Çiğdemspor takımında bu sezon kaydettiği goller ile dikkatleri fazlası ile çeken Kadir Alaca, Kartalgücü müsabakasında kaydettiği 3 golle maçın yıldızlaşan ismi oldu.

Stat: Kartal 75.Yıl Sahası

Hakemler: Ümit Öndin, Yavuz Selim Buğra Akçay, Nurullah Unaç

Kartalgücü : Efe Buğra, Ekrem, Harun Enes, Mesut Can, Ozan Baki, Serdar, Oğuz Alp (Dk.67 Nesrullah), Serhat, Esat (Dk.72 İshak), Azat Toksoy (Dk.53 Bilal), Eren

Yedekler: Batuhan Mehmet, Ömer, Alper Berke, Azat Ongulu

Antrenör: Serdar Gülçiçeği

Çiğdemspor: Kadir Kaptanoğlu, Erdem Ahmet (Dk.67 Yiğit), Güner Can, Sait Emre (Dk.61 Ömer Faruk), Mehmet, Oğuzhan Çiçek (Dk.61 Mert Salim), Eser, Ahmet Keskin (Dk.67 Mert Yeşilbaş), Suat, Batuhan Kaan, Kadir Alaca

Yedekler: Onur, Abdülbaki, Serkan, Abdullah

Yönetici: Arif Hanoğlu

Goller: Dk.15, Dk.45 ve Dk.57 Kadir Alaca, Dk.37 Oğuzhan Çiçek, Dk.52 Ahmet Keskin, Dk.70 Suat Akkaya, Dk.84 Mert Yeşilbaş.

Spor Servisi

Beykoz İshaklıspor 3-1’le liderliği korudu
Önceki Beykoz İshaklıspor 3-1’le liderliği korudu
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024