Beykoz Çiğdemspor iki takviye daha yaptı

  • 0
  • 4283
Beykoz Çiğdemspor iki takviye daha yaptı

Beykoz Amatör Spor Kulüplerinden Çiğdemspor'da yeni sezonun ilk antrenmanı öncesi takıma iki takviye isim daha dahil edildi.

Kavuniçi-Yeşilli ekibin Başkanı Uğur Gökdemir, güçlü ve bir biri ile uyumlu bir kadro oluşturduklarına vurgu yaparken, "Bu kapsamda Kulübümüz Beykoz Elmalı Spor Kulübünde forma giyen futbolcular Kadir Alaca ve Mert Salim transferi konusunda taraflarla anlaşma sağlamıştır. Kardeş takım Elmalı spor kulübüne, Kulübümüze ve futbolcularımıza yeni sezonda başarılar dileriz. Camiamıza hayırlı olsun." diye konuştu.

Beykoz ekibinde kadroya yeni dahil edilen isimlerden Kadir Alaca, Tokatköyspor'da başlayan futbolculuk kariyerine Beykoz Elmalıspor Takımı ile devam etmişti.

2000 doğumlu bir başka isim olan Mert Salim ise futbolculuk kariyerine Soğuksuspor ile başlayıp Beykoz Elmalıspor ile devam etmişti.

Her iki isim de 2022 - 23 Sezonunda Beykoz Çiğdemspor'un Ligde kalmak için çıktıkları Play-Out müsabakası öncesi takıma dahil olmuş, Kadir Alaca bir gol bir asist ile yeni takımının ligde kalmasına büyük katkıda bulunmuştu.

Spor Servisi

Bigasporlu Arif Arslan’ın Beykoz’a selamı var
Önceki Bigasporlu Arif Arslan’ın Beykoz’a selamı var
AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Sonraki AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz