Beykoz Çiğdemspor hedefe kilitlendi

  • 0
  • 3813
Beykoz Çiğdemspor hedefe kilitlendi
Beykoz Çiğdemspor hedefe kilitlendi
Beykoz Çiğdemspor hedefe kilitlendi
Beykoz Çiğdemspor hedefe kilitlendi

İstanbul 1. Amatör Ligde Beykoz İlçesini temsil edecek olan takımlardan Çiğdemspor'da 2023-24 Sezonu hazırlıkları Paşabahçe Stadında yapılan antrenmanlarla devam ediyor.

Kavuniçi-Yeşilli ekibin Teknik Sorumlusu Çetin Aksu iyi bir kadroya sahip olduklarına vurgu yaparken, "Transfer çalışmaları devam etmekte. Biz yeni sezon için ilk çalışmayı hafta başı itibarıyla başlattık. Kadromdaki futbolcuların bazıları ile daha önce çalışmıştık, diğerlerini de zaten tanıyorum. Belirlediğimiz periyotta antrenmanlarımız devam edecek... Öte yandan hazırlık maçları için de takımlarla görüşmelerimiz devam etmekte" şeklinde konuştu.

Beykoz Ekibinde Kulüp Başkanı Uğur Gökdemir sezonun hem tribünlerde hem de sahada flaş ekiplerinden biri olacakları iddiasında bulunurken, "Bu kapsamada yoğun bir çalışma içerisine girdik. İyi bir yönetimimiz var. Geçen yıldan oturmuş bir kadromuz vardı, buna önemli isimleri dahil etmekteyiz. Bölüm, bölüm bu isimleri kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz. Her şey bizim için güzel başladı İnşallah sonu da mutlu bitecek" ifadelerine yer verdi.

PAŞABAHÇE STADINDA BAYANLARA ÖZEL TRİBÜN YAPACAĞIZ

Bu arada 2023-24 Sezonunda iç saha maçlarının oynanacağı Paşabahçe Stadında karşılıklı bulunan 2 tribünde maçlarına ayrı bölümler oluşturma düşüncesinde olduklarını söyleyen Başkan Gökdemir, "Paşabahçe Stadında bilindiği üzere karşılıklı iki tribün yer almakta. Biz bunun birini tamamen ailelere özellikle de bayan taraftarlarımıza ayırmak istiyoruz. Bunu geçmiş yıllarda başarı ile uygulamış ve İstanbul'da amatör maçlara en fazla bayan seyirci gelen takım olmuştuk. Bunu yeniden yakalamak istiyoruz, iyi bir kadro oluşturmaktayız, bu da tribünlere olan ilgiyi de arttıracaktır. Bu sezonun en centilmen takımı da olma hedefimiz var. Maçlarımızı takip etmeye gelecek diğer futbolseverlere de bu düşüncemize saygı gösterip, yardımcı olmalarını bekliyoruz" dedi.

Spor Servisi

Gümüşsuyu Spor Kulübü’ne 3 yeni transfer
Önceki Gümüşsuyu Spor Kulübü’ne 3 yeni transfer
Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi
Sonraki Beykoz Kaymakamı Sözer bölge karakollarını denetledi