Beykoz Çiğdemspor’da Pazar günü için alarm verildi

  • 0
  • 3217
Beykoz Çiğdemspor’da Pazar günü için alarm verildi
Beykoz Çiğdemspor’da Pazar günü için alarm verildi
Beykoz Çiğdemspor’da Pazar günü için alarm verildi

Bu sezon 1. Amatör Lige katılım sağlayan Beykoz takımları arasında, 1. Amatör Lige fırtına gibi giriş yapan Çiğdemspor'da bütün dikkatler hafta sonuna kilitlendi.

Paşabahçe Stadında oynanacak grup derbisi niteliğindeki Özkaraaahmetspor maçı için sıkı bir hazırlık yaptı.

22.Grupta 1 maç fazlası ile 13 puanla lider durumda olan Özkaraaahmetspor , buna karşın Bay olduğu haftayı geçen Çiğdemspor’un ise 12 puanı bulunuyor.

Çiğdemspor Kulüp Başkanı Uğur Gökdemir zorlu maç öncesinde yaptığı özel açıklamada hedeflerinin kesinlikle 3 puan olduğuna vurgu yaparken, "Her iki takım için de çok önemli bir maç yaşanacak. Tabii ki biz 3 puanı alan taraf olmayı çok istiyoruz. Rakibimize göre Bay haftamızı geçirmiş olmamız onların ise olması bize ekstradan avantaj sağlamakta. İlk 4 maçımızda olduğu gibi futbolcu kardeşlerimiz çıkacaklar mahallemiz ve Beykoz İlçemiz adına güzel bir galibiyete imzalarını atacaklar, buna bütün kalbimle inanıyorum" diye konuştu.

Başkan Gökdemir şöyle dedi:  “Yakaladığımız bu avantajı en iyi şekilde kullanabilmek için tribünlerden gelecek desteğe çok ihtiyacımız olacak. Anlık skor ne olursa olsun takımı biran bile desteklemekten vazgeçmesinler. Açıkçası söylemek istersem müthiş bir taraftar gücünü arkamızda göreceğimizden eminim. Beykozlu futbolseverleri de maçımıza bekliyoruz."

Çiğdemspor, Özkaracaahmetspor müsabakası 17 Nisan Pazar Günü Saat 17.00'de Paşabahçe Stadında oynanacak. Spor Servisi

Beykoz’da gizli bir sektör!
Önceki Beykoz’da gizli bir sektör!
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi