Beykoz Çiğdemspor Çetin Aksu ile anlaştı

  • 0
  • 4849
Beykoz Çiğdemspor Çetin Aksu ile anlaştı
Beykoz Çiğdemspor Çetin Aksu ile anlaştı

İstanbul 1. Amatör Liginin Beykoz temsilcilerinden Çiğdemspor 2023-24 sezonunda takımı Çetin Aksu'ya teslim etti.

Geçtiğimiz sezonlarda renkli tribün görüntüleri ile hafızalarda yer edinen ve Beykoz ilçesinde tribünlerde en çok bayan taraftarı olan kulüp diye bilinen Kavuniçi-Yeşilli ekip yeni sezona umutla bakıyor.

Çiğdemspor Kulüp Başkanı Uğur Gökdemir 2023-24 Sezonu hazırlıkları kapsamında ilk etapta Takımı teslim edecek Antrenör üzerinde durduklarını söylerken, "yapmış olduğunuz istişareler sonunda Beykoz İlçemizin deneyimli antrenörlerinden Çetin Aksu'da karar kıldık. Bu tercihimizin her iki taraf için de hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kendisi kulüp yapımızı iyi bilen bir isim, başarılı olacağına inancımız tam" diye konuştu.

Yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak kadro kurma düşüncesinde olduklarını söyleyen Başkan Gökdemir, "Listemizde oldukça fazla isim var, görüşmelerimiz başladı. Geçen sezondan kalan futbolcu kardeşlerim de var. Mahallemiz için en uygun, taraftarlarımızı yeniden tribüne çekecek bir kadro oluşturmak istiyoruz. Bu sezon adımızda fazlası ile söz ettireceğiz" ifadelerini kullandı.

Çiğdemspor Teknik Sorumluluğuna getirilen Çetin Aksu ise kendisinden ve kurulacak kadrodan olan beklentileri bildiğini söylerken, "Öncelikle bu görevimin her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. Beykoz İlçemizin en genç başkanı konumunda olan Uğur Başkanımız bu sezon takımı şampiyon yapmakta kararlı. Bunun için de ince eleyip sık dokuyarak kadromuza en uygun isimleri takıma dahil edeceğiz" dedi.

Spor Servisi

İstanbul Mesudiye alt yapısı Metin Yılmaz’a emanet edildi
Önceki İstanbul Mesudiye alt yapısı Metin Yılmaz’a emanet edildi
İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Sonraki İstanbul'da kiranın en yüksek olduğu 5. ilçe Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz