Beykoz Çiğdem Mahallesinde elektrikler kesilecek

  • Güncelleme: 19.09.2020 20:47
  • Okunma: 3043 kez
  • Yorum: 0
AYEDAŞ'ın yayınladığı duyuruya göre Beykoz'un Çiğdem Mahallesinde, 19 Eylül günü elektrik kesintileri yaşanacak.
Beykoz Çiğdem Mahallesinde elektrikler kesilecek

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş.'den yapışan duyuruya göre Beykoz Çiğdem Mahallesinde yaşanacak elektrik kesintileri aşağıdaki sokaklarda ve saatlerde yaşanacak.

Duyuruya göre 19 Eylül günü Beykoz Çiğdem Mahallesi sabah 09.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında Yenidoğan, Gülten Çıkmazı, Emanet, Etiler, Karababa, Kalaycı Çıkmazı, Katırcı, Levent, Saraydüzü, Narlı, Sarıkaya, Mihenk sokaklarında elektrik kesintisi meydana gelecek.

Yapılacak elektrik kesintilerinin planlı kesintiler kapsamında yapıldığı, belirli saat dilimlerinde sağanak yağmurun da etkisiyle vatandaşların evlerindeki elektrikli cihazların fişlerinin prizlere takılı olmaması gerektiği söylendi.

Ayedaş, operasyonel iş süreçlerine bağlı olarak planlı kesintilerdeki başlangıç ve bitiş saatlerinde sapmalar meydana gelebileceğini bildirdi. Elektrik kesintisi bilgisi aldıktan sonra evinizde ya da işyerinizde kolaylıkla uygulayabileceğiniz pratik bilgiler, elektrikli aletlerinizi korur. UPS kullanıyorsanız akülerin şarjlı olduğundan emin olun.​

Jeneratörünüz var ise yağ seviyesi ve su seviyesini kontrol edin. Buzdolabınızda bozulabilecek ürünlerinizi kesinti öncesinde tüketmeye çalışın. Kesinti süresince elektronik cihazlarınızı fişten çekin. ​​

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz