Beykoz Çiğdem İlkokulu çalkalanıyor

  • 0
  • 15373
Beykoz Çiğdem İlkokulu çalkalanıyor

Beykoz’daki Çiğdem İlkokulu’nda okul çıkış saatine bir kişinin geldiği ve elini kolunu sallayarak sınıfa girdiği iddia edildi.

Girmiş olduğu sınıftaki üç kız öğrencinin adını söyleyerek orada olup olmadıklarını soran adam,  diğer öğrencilerin durumu fark etmesi üzerine “hayır” cevabını alınca okuldan ayrıldı. Elini kolunu sallayarak okul giren adamın cebinde bıçak olduğu da iddialar arasında yer aldı. Yaşanan bu durum okulda infiale neden oldu.

Öğrencilerin durumu velilerine anlatması üzerine veliler harekete geçti. Okul yönetimine müracaat eden veliler çelişkili cevaplar alınca karakola gitmek zorunda kaldı.  Öte yandan velilerin tepkisi üzerine okul güvenlik kameraları okul yönetimi tarafından incelemeye alındı. Yapılan izleme sonucunda bir kişinin okula girdiği doğrulanırken, ismini sorduğu öğrencilerle hiçbir akrabalık bağının olmadığı tespit edildi.

Öte yandan öğrenci velileri karakola giderek söz konusu okula giren kişiden ve okul yönetiminden şikâyetçi oldu.

Okul idaresi ise Dost Beykoz’un sorusu üzerine okula giren kişinin öğrenci velisi olduğunu ve öğrencilerini almaya geldiğini söyledi. Öte yandan okulda güvenlik görevlisinin olmadığı, güvenlik hizmetini ise okulda temizlik görevlisi olarak çalışan 3 kişinin dönüşümlü olarak verdiği belirtildi.

Haber Merkezi

Galatasaray ve Bayern Münih Beykoz'da buluştu
Önceki Galatasaray ve Bayern Münih Beykoz'da buluştu
Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi
Sonraki Çubuklu'da kentsel dönüşümü kim engelledi