Beykoz Çayırı etkinliklerinde bu hafta sonu

  • Güncelleme: 08.10.2020 14:30
  • Okunma: 13099 kez
  • Yorum: 0
İBB'nin İstanbul'da Bir Sonbahar Kabaresi adıyla birçok ilçede düzenlediği etkinliklerden bazıları da Beykoz Çayırında gerçekleşecek.
Beykoz Çayırı etkinliklerinde bu hafta sonu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığından yapılan duyuruya göre İstanbul'da Bir Sonbahar Kabaresi etkinlikleri kapsamında 10 Ekim Cumartesi günü öğle 14.30 ile akşam 19.30 saatleri arasında etkinlikler düzenlenecek.

Etkinlikler kapsamında 10 Ekim Cumartesi günü Beykoz Çayırında, 14.30-16.00 saatleri arasında 'Çocuk Şenliği' gerçekleştirilecek.

Yine aynı gün içerisinde etkinlikler çerçevesinde saat 16.30 ile 17.30 arasında da Sihirli Palyaçolar Çocuk Oyunu, Beykozlu vatandaşların ve miniklerin beğenisine sunulacak.

İstanbul'da Bir Sonbahar Kabaresi etkinliklerinin Beykoz Çayırındaki kapanışı ise 18.00 ile 19.30 saatleri arasındaki 'Sevgiler Aliyorum Eskici' adlı tiyatro oyunuyla yapılacak.

Pandemi kurallarına uygun

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığının yaptığı duyuruda da, "Hafta sonu İstanbul’un dört bir yanında çocuk şenliği, stand up gösteri, yetişkin tiyatro oyunları ile açık havadayız. Pandemi kurallarına uygun olarak sahnelenecek etkinliklerimize bekleriz" ifadeleri kullanıldı.

Etkinliklerin, vatandaşlara ücretsiz olarak sergileneceği kaydedildi.

Beykoz'da 10 Ekim Cumartesi günü havanın genel olarak güneşli olacağı, gündüz 21, akşam ise 15 derece olacağı öğrenildi. 

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz