Kültür

Beykoz Çayır Festivali yağmura takıldı

Beykoz Çayır Festivali yağmura takıldı
21.09.2017 22:44
| | |
6989

Beykoz Belediyesi tarafından organize edilen Tarihi Beykoz Çayır Festivali, birinci akşamında hava muhalefeti nedeniyle yarıda kaldı.

Beykoz Belediyesi'nin Tarihi Beykoz Çayırı Festivali kapsamında düzenlediği "Yöre Geceleri"nin birinci akşamında Beykoz Bayburtlular Derneği ve Beykoz Gümüşhaneliler Derneği etkinlikleri hava muhalefeti nedeniyle yarıda kaldı.

Okunan Kur'an-ı Kerim tilavetinin ardından Beykoz Müftüsü Ali Efe'nin duası sonrası dolu şeklinde başlayan sağanak yağış yaklaşık 45 dakika sürdü. Bu sırada protokol üyeleri ve vatandaşlar kurulan stantlara koşarak ıslanmamaya çalıştı.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'te bir süre Beykoz Belediyesi'ne ait stantta yağmurun dinmesini bekledi. Yapılan kısa süreli istişare sonrası programın devam edip etmeyeceğiyle ilgili fikir dernek yönetimlerine bırakıldı.

Bayburtlular ve Gümüşhaneliler Derneklerinin yönetimleri programa devam edeceklerini belirtti. Başkan Yücel Çelikbilek ise yağmurun durmasının ardından Beykoz Çayırı'ndan ayrıldı.


- Karadenizliler programı iptal etti

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün yarın akşam saatlerine kadar sağanak yağışın etkili olacağını ve vatandaşları dikkatli olmaları konusunda uyarmasının ardından ise Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği, Beykozlu Trabzonlular Derneği, Beykoz Rizeliler Derneği, Yöresel Gecelerin 2. akşamında gerçekleştirilmesi beklenen programlarını ise erteleyerek 2 Ekim Pazartesi günü yapmaya karar verdi.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haber, Belediye, Organize, Tarihi Beykoz Çayır Festivali, hava muhalefeti

reklam
2 Yorum
zafer sucuoğlu28.09.2017 11:44:50

En azından eleştiri içerikli yorumları da yayınlayabilecek kadar şeffaf olmanız güzel. Kendi adıma teşekkür eder, eleştirilerimi dikkate almanızı dilerim.

zafer sucuoğlu28.09.2017 07:51:25

Lütfen bırakın magazin haberlerini, havadan sudan şeyleri haber yapmayı. Beykoz halkının büyük bölümünün şu anki derdi imar durumları. Uzun zamandır bu konuyla ilgili tek satır yazmadınız. Bu konuya ilgi gösterip gelişmeler hakkında haber yaparak halkı bilgilendiriniz. Gün geçtikçe Televole haberciliği yapmaya başladınız.. Lütfen masa başından yada size birileri tarafından sunulan (dikte edilen) şeyleri haber yapmak yerine, yürekli adımlarla imar planlarının peşine düşün ve halkı bilgilendirin. Sadece imar planları da değil, Beykoz'un daha bir çok önemli sorunu var. Hamsi günü, toplu nikah, falanca Beykoz'da ev aldı haberlerinden çok gerçek habere ihtiyacımız var.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"