Beykoz Çavuşbaşıspor coştu: 1-6

  • Güncelleme: 03.11.2015 10:14
  • Okunma: 4655 kez
  • Yorum: 0
İstanbul 1. Amatör Ligde 2. Hafta müsabakaları başlarken, Beykoz temsilcisi Çavuşbaşıspor, deplasmanda Ömerlispor'u 6-1'lik skor ile mağlup etti.
Beykoz Çavuşbaşıspor coştu: 1-6

İstanbul 1. Amatör Ligde 2. Hafta müsabakaları bugün başlarken, Beykoz temsilcilerinden Çavuşbaşıspor, deplasmanda Ömerlispor'u 6-1'lik skor ile mağlup etti.

Kamil Çolak'ın talebeleri maçta baştan sona üstün bir futbol sergileyerek iddiasını da göstermiş oldu.

Ömerlispor-Beykoz Çavuşbaşıspor 1-6 

Çavuşbaşıspor bu sezon şampiyonluk hedefi ile başladığı ligde ilk iki haftada çıkardığı 6 puan ile beklentileri boşa çıkarmıyor. Kırmızı-Beyazlı ekip yetenekli isimleri ile pozitif futbol sergilerken, takıma bu sezon dahil olan isimlerden Forvet Erdi, iki maçını da boş geçmedi ve attığı goller ile takımına büyük katkı sağladı. 

ERDİ TAKIMA HAYAT VERİYOR

Erdi, Çavuşbaşıspor Teknik Sorumlusu Kamil Çolak'ın yakından tanıdığı bir isim. Deneyimli Teknik adam Halit Çolakoğlu ile Kavacıkspor'da görev yaparken Erdi'yi Sultanbeylispor'dan takımından kadroya dahil edip birlikte çalışmış. Daha sonra Erdi Çubukluspor'un yolunu tutmuş. Çekmeköyspor'da geçirdiği 2 sezon ile iyice pişen yetenekli golcü, bu sezon başında geldiği Çavuşbaşıspor'a büyük güç katacak gibi. Sezonun ilk hafta karşılaşmasında şampiyonluk yolundaki önemli rakiplerden olan Çakmakspor maçında attığı tek gol ile takıma hayat veren Erdi, ikinci hafta maçında deplasmanda Ömerlispor filelerine iki gol daha bıraktı.

Kavacıkspor Antrenörü Kamil Çolak Dost Beykoz'a  futbolcu ile ilgi yaptığı paylaşımda Erdi'yi uzun süredir tanıdığını söylerken, "Bu sezon pek çok takımın listesinde olan bir futbolcu olarak ısrarımız üzerine bizimle birlikte olmayı kabul etti. Erdi çok yönlü bir futbolcu, topu çok iyi saklayabilen , sol ayağı gayet etkili, sırtı kaleye dönük görev yapabilen bir isim, uzun boy avantajını fazlası ile kullanabilmekte." diye görüş aktardı. Bu arada Erdi'nin Çavuşbaşına geldiği gün Kulüp 2.Başkanı Ali İhsan Ayar'a "15'den aşağı gol atmam" diye sözü verdiği öğrenildi.

Spor Servisi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz