Beykoz Çavuşbaşıspor Albayrak karşısında çıkış arayacak

  • 0
  • 2879
Beykoz Çavuşbaşıspor Albayrak karşısında çıkış arayacak
Beykoz Çavuşbaşıspor Albayrak karşısında çıkış arayacak

İstanbul Süper Amatör Lig 8. Grubundaki Beykoz temsilcisi Çavuşbaşıspor, lige verilen deprem arasını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyor...

Grupta kritik bir yerde bulunan Kırmızı - Beyazlı ekipte Teknik Sorumlu Ramazan Sökmez, Dost Beykoz'a açıklamalarda bulundu... Sökmez öncelikle ülke olarak yaşanan deprem felaketine vurgu yaparken, "Hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine sabırlar ve tedavi görenlere ise geçmiş olsun dileklerimizi iletmek isterim" diye konuştu.

Yaşanan hüzün dolu günlerde takımların değişik kategori ve branşlardaki spor müsabakalarına konsantre olmakta zorlanmasına karşın bu tür sosyal ve sportif faaliyetlerin devamını sürece olumlu yanlarının da unutulmaması gerektiğini söyleyen Sökmez, "Biz de Beykoz Çavuşbaşıspor olarak acılarımızı yüreklere gömdük ve takım olarak lig maçlarına dikkat kesildik. Ara sonrasında ilk maçımızı bizim gibi düşme hattında yer alan ve aramızda sadece 1 puan bulunan Albayrakspor ile deplasmanda yapacağız. Gerek antrenman gerekse de hazırlık maçlarımız ile bu zorlu mücadeleye hazır olma düşüncesindeyiz. Bu tür maçlar klasik bir ifade ile 6 puan anlamı taşımakta. Alacağımız bir galibiyet bize psikolojik anlamda çok olumlu bir geriş dönüş de sağlayacaktır" ifadelerine yer verdi.

Haber Merkezi

İsmet Acar'dan Hatay'a 200 prefabrik konut
Önceki İsmet Acar'dan Hatay'a 200 prefabrik konut
Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Sonraki Beykoz'da husumetlisini kız arkadaşıyla kandırarak kaçırdı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz