Beykoz Çavuşbaşı’ndaki dehşet anlarını anlattı

  • Güncelleme: 13.10.2019 01:30
  • Okunma: 4987 kez
  • Yorum: 1
Geçtiğimiz gün Beykoz Çavuşbaşı’nda bulunan sağlık ocağında bir vatandaş tarafından darp edilen sağlık personeli Sümeyra Akdemir, o anları anlattı.
Beykoz Çavuşbaşı’ndaki dehşet anlarını anlattı

İki gün önce Beykoz Çavuşbaşı’ndaki Nurullah Baldöktü sağlık ocağına gelen A.M.S. adındaki vatandaş, ilk önce sağlık personeli Sümeyra Akdemir’i daha sonra da 65 yaşındaki Yaşar Türkyılmaz’ı darp etmişti.

Yaşanan gelişmeler sonrası yaşadıklarını gazetecilere anlatan sağlık personeli Sümeyra Akdemir, A.M.S.’nin hekimliğe gelerek oğluna ilaç yazdırmak istediğini, doktor hanımın talimatları sonrası kayıtların incelenmesiyle ilaç yazdırılmak istenen hastanın Çekmeköy’e kayıtlı gördüğünü söyledi.

Akdemir, “Çekmeköy nüfusuna kayıtlı bir kişiye bu şekilde işlem yapamayız. Kaydının Beykoz’a alınması gerekiyor dedim. Fakat kendisi bu defa ilacı kendi adına yazmamızı istediğini söyledi.” Dedi.

Nurullah Baldöktü Sağlık Ocağı’nda görevli çalışan Sümeyra Akdemir, şahısla arasındaki diyaloğun ardından dışarı çıkıp, kısa bir süre sonra tekrar yanına geldiğini anlattı.

Akdemir şunları söyledi:

Bankoya gelerek daha da ağır laflar ederek direkt bana yumruk attı. O darbeden sonra ben zaten yere düştüm. O sırada işlemlerine devam ettiğim ilaç almayı bekleyen bir hasta vardı. O da müdahale etmek için banko masasını benimle şahıs arasına itikledi. Amca masayı ittikten sonra şahıs ona dönerek birkaç defa yumruk attı” ifadelerini kullandı.

Sağlık çalışanı Sümeyra Akdemir, kendisine yardımcı olmaya çalışan Yaşar Türkyılmaz’ın (65) üst dudağına iki dikiş atıldığını, kendi vücudunun da göğüs, göz ve bacak bölgelerinde morarmalar olduğunu belirtti.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

Atila (1 yıl önce)

Bu Allah'ın geri zekalısı'na mutlak gerekli ceza verilmelidir.Bu tıp insanlara Rahmetli Barış Manço nun okuduğu ve çocuklara öğrettiği bir şarkı var . OKU BAKİM A Y I İSTE BU TABİR BU ADAMA LAYIK TAM AYI.

Yorum Yaz