Beykoz Çavuşbaşı'nda Şimşek ailesinin düğün heyecanı

  • 0
  • 8645
Beykoz Çavuşbaşı'nda Şimşek ailesinin düğün heyecanı
Beykoz Çavuşbaşı'nda Şimşek ailesinin düğün heyecanı
Beykoz Çavuşbaşı'nda Şimşek ailesinin düğün heyecanı

Çavuşbaşı Belde Belediyesi Kurucu Başkanı Osman Şimşek'in oğlunun düğünü Beykoz'daki birçok ismi buluşturdu.

Çavuşbaşı Belde Belediyesi'nin Kurucu Başkanı Osman Şimşek'in oğlu Recep Tayyip ile Yıldız-Hasan Büyükdoğan'ın kızı Reyyan Betül'ün düğünü Çavuşbaşı Kasrı'nda gerçekleştirildi.

Büyükdoğan ve Şimşek çiftinin nikahını Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın kıyarken, şahitliklerini ise AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş ile AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç yaptı.

Çiftin 'evet' cevabını vermesinin ardından Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, evlilik cüzdanını Reyyan Betül Şimşek'e verdi.

Çok sayıda davetlinin katıldığı düğün, Beykoz'daki birçok tanınmış ismin de bir araya gelmesine neden oldu.

Düğünde konuşan AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, genç çifte iki cihan saadeti dile getirerek, İstiklal Caddesi'nde meydana gelen patlamada hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara ise acil şifalar diledi.

Çavuşbaşı Belde Belediyesi Kurucu Başkanı Osman Şimşek, düğünün ardından yayınladığı mesajla, davetlerine katılarak, sosyal medya, telefon veya telgraf aracılığıyla tebriklerine ileten isimlere teşekkür etti.

Şimşek, "Başta Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Eski Tarım ve Orman Bakanı Osman Pepe, Eski Sanayi ve Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Özel Kuvvetler Komutanı Zekai Aksakallı, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın,  Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, MHP Beykoz ilçe Başkanı Oğuzhan Karaman, Deva Partisi İlçe Başkanı Hikmet Baki, CHP PM Üyesi Sevgi Kılıç, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Değerli Muhtarlarımız, eski ve yeni ilçe yönetim kurulu üyelerimiz, bürokratlarımız ve çok değerli davete icabet eden eş, dost ve akrabalarımıza gönülden sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Selam eder dua bekleriz." ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz'dan Taksim patlaması mesajları
Önceki Beykoz'dan Taksim patlaması mesajları
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz