Beykoz Çavuşbaşı’nda Hüseyin Akyıldız üzüntüsü

  • 0
  • 8295
Beykoz Çavuşbaşı’nda Hüseyin Akyıldız üzüntüsü

Beykoz Çavuşbaşı bölgesinin sevilen ve saygın isimlerinden olan Hüseyin Akyıldız hayata veda etti.

Beykoz Rizeliler Derneği ve Avrasya İnşaat Yapı Malzemeleri Yönetim Kurulu Başkanı Mikail Akyıldız’ın kayınpederi de olan merhum Hüseyin Akyıldız, tedavi gördüğü Beykoz Devlet Hastanesi’nde vefat etti.

Daha önce Korona tedavisi gören Hüseyin Akyıldız, Kovid-19 hastalığını atlatmış olsa da, kan pıhtılaşması sonucu beyin damarlarında tıkanma yaşanmıştı…  Uygulanan tedavinin ardından normal hayatına döndüğü düşünülen 80 yaşındaki Hüseyin Akyıldız, Beykoz Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Merkezi’nde tedavi altına alınmıştı.

Dün akşam saatlerinde damadı Mikail Akyıldız’dan, mısır ekmeği, turşu isteyen merhum Akyıldız’ın son isteği yerine gelmiş, Akyıldız’ın bu talepleri aile eşrafında sağlığına kavuştu şeklinde yorumlanmıştı.

Hüseyin Akyıldız sabah saatlerinde hayata veda etti.

Beykoz Devlet Hastanesi’nden ulaşan acı haber Akyıldız ailesinde derin üzüntüye yol açarken, Mikail Akyıldız duygu ve düşüncelerini şöyle ifade etti: Kayınpederim aynı zamanda benim amcamdı. Ailemizin büyüğüydü. Bizim bir nevi önderimizdi. Çok üzgünüz. İyileşiyor diye çok sevinmiştik. Yüce Mevla böyle takdir etti. Elimizden dua etmekten başka bir şey gelmiyor. Rabbim rahmetiyle muamele etsin. Başımız sağ olsun.

Merhum Hüseyin Akyıldız, 8 Mart 2021 Pazartesi günü (bugün) saat 16.00’da Çavuşbaşı Yavuzselim Camii’nden ebediyete uğurlanacak.

Haber Merkezi

Yine buruk ve mahzun bir MİRAÇ
Önceki Yine buruk ve mahzun bir MİRAÇ
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi