Beykoz Çavuşbaşı ilk yarıyı iyi yerde kapattı

  • 0
  • 3183
Beykoz Çavuşbaşı ilk yarıyı iyi yerde kapattı
Beykoz Çavuşbaşı ilk yarıyı iyi yerde kapattı

İstanbul 1. Amatör Lig 14. Grubunda ilk yarı müsabakaları geride kalan hafta sonunda oynanan maçlar ile tamamlanırken Çavuşbaşıspor'da durumdan memnun bir hava hakim.

Sezonun ilk yarısı sonunda 24 puanla Lider durumda bulunan Kırmızı-Beyazlı ekip en yakın takipçisi olan Pendik Emekspor'a 6 puan fark atmanın avantajına da sahip.

Beykoz temsilcisinde ilk yarı değerlendirme açıklaması Kamil Çolak ile birlikte Teknik Kadroda birlikte görev yapan Onur Batıgün'den geldi;

Batıgün, "Ligin ilk yarısını tamamladık... Çok zor, temposu yüksek bir o kadar önemli maçlar oynadık bazı maçlarımız +3 puan gibi gözükse de 6 puan değerinde maçlar oynadık ve ligin ilk devresini  grupta lider olarak kapattık.” diye konuştu.

“İlk devre takımızın oyun anlayışı, sahadaki mücadelesi, takım oyuncularımızın istekli konsantrelerinden memnun kaldık.” ifadelerini kullanan Onur Batıgün, “İkinci yarı maçlarımıza içerde Tuzla Gençlerbirliği müsabakamız ile başlayacağız. Bu devede de aynı istek ve mücadele ile her maçımız final havasında çıkarak ligi en iyi yerde bitirmek istiyoruz. Çok önemli bir avantajımız olduğu ortada olsa da kesinlikle rehavet havası da yaşamak istemiyoruz" dedi.

Spor Servisi

Kanlıcaspor Beykoz’da teke tek
Önceki Kanlıcaspor Beykoz’da teke tek
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024