Beykoz bu heyecana dayanabilir mi?

  • 0
  • 7378

Türkiye Hentbol Federasyonu Erkekler Bölgesel Hentbol Ligi A Grubu 2. Etap karşılaşmaları Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda gerçekleşecek.

22-26 Ekim Tarihleri arasında toplam 9 takımın müsabakalara çıkacağı maçların ardından ilk 3 sırayı alan takımlar THF 2.Liginde mücadele edecekler.

Beykoz Belediyespor takımının dışında Kıbrıs Lefkoşa Beşparmak SK., İstanbul Bahçeşekir SK., Yalova Belediyesi GSK, Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Gençlik, Muğla Köyceğiz Belediyespor, Isparta Aile ve Sosyal Politikalar SK., Aydın Ticaret Odası İÖO SK. Ve Lüleburgaz GSK 5 gün sürecek heyecanda 2. lige çıkabilmek için mücadele edecekler.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz İlçesinde ilk kez bir Hentbol Takımının kendi kulüpleri bünyesinde oluşturulduğuna dikkat çekerken, “ Biz Kulüp olarak değişik spor dallarını da bünyemize katarak, ilçe sporunu daha da farklı noktalara taşıyabilme gayretinde olduk. Hentbol Takımımız Bölgesel Ligde Yalova’daki ilk etap müsabakalarından başarı ile ayrıldı. İsmail Tarakçı Yönetiminde iyi bir hazırlık dönemi geçiren takımımızın bu etapları başarı ile geçip 2.Ligden yoluna devam edeceğine inancımız tam. Recep Şahin Köktürk Spor Salonunda bizim dışımızda 8 konuk takım daha olacak. Beykozluların Hentbol Sporu ile tanışması için güzel bir organizasyon yaşanacağını umuyorum. Ben tüm takımlarımıza hoş geldiniz dileklerimle birlikte başarı temennilerimi de iletmek isterim” şeklinde konuştu.


Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Antrenörü İsmail Tarakçı ise yapmış olduğu açıklamada, “Oldukça iddialı bir kadromuz var. Yalova Etabından ikincilik ile dönmüştük, burada diğer grup takımları ile oynayacağız. İlk etapta kadromuza yetişemeyen Cemil’de takımdaki yerini alabilecek. Zeki Can’ın sakatlık problemi var. İlk 3 sırada yer alıp yolumuza 2.Lig müsabakaları ile devam etmek istiyoruz. Kulüp Başkanımız Muharrem Kaşıtoğlu müsabakaların Recep Şahin Köktürk Spor Salonu'na alınabilmesi için gayret sarf etti. Beykozluların bu spor dalını seveceğine inanıyoruz ve onlardan maçlarımızda destek bekliyoruz” diye konuştu.

Spor Servisi

CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan ‘Dost Beykoz’a içini döktü
Önceki CHP Beykoz İlçe Başkanı Şevket Arıkan ‘Dost Beykoz’a içini döktü
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz