Beykoz bisiklet yarışı için geri sayım başladı

  • 26.05.2021 18:35
  • Güncelleme: 26.05.2021 18:36
  • Okunma: 2253 kez
  • Yorum: 1
Turkcell ve Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenecek olan Turkcell GranFondo İstanbul yol bisiklet yarışı için geri sayım başladı.
Beykoz bisiklet yarışı için geri sayım başladı

Kayıtları 9 Haziran’a kadar devam edecek yarışta, katılımcı sayısı pandemi nedeniyle 1500 bisikletçiyle sınırlandırılacak.

40 ve 82 km’lik kısa ve uzun parkurdan oluşan yarış, aynı zamanda İstanbul’da düzenlenecek ilk GranFondo bisiklet yarışı olma özelliği taşıyacak.

13 Haziran’da Beykoz Belediyesi önünden startı verilecek yarışta sırasıyla; Yoros Kalesi, Yuşa Tepesi, Kaynarca ve Polonezköy’den geçilecek. Turkcell GranFondo Serisi’nin ilk yarışında katılımcılar, pandemi döneminde vefat eden sağlık çalışanlarının çocukları için bir eğitim bursu da sağlayabilecek.

Kampanya ile yarışmacılar ve yarışmacıları destekleyen sporseverler, Turkcell’in hazırladığı sosyal medya kartlarını kişisel sosyal medya hesaplarından paylaşarak vefat eden sağlık çalışanlarının çocuklarına burs katkısında bulunabilecek.

Ayrıca yarışma alanında ve Turkcell mağazalarında toplanan tekno atıklar da TÜBİSAD iş birliğiyle geri dönüşüme kazandırılacak. Kampanyayla erişilen tüm burslar Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV) vasıtasıyla sağlık çalışanlarının çocuklarının eğitiminde burs olarak kullanılacak.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Haberleri, Bisiklet, Turkcell

Yorumlar (1 Yorum)

Bilal yiğit kayabaşı (2 ay önce)

Bisiklet yarışmasına katılmak istiyorum benide alırsanız güzel olur

Yorum Yaz