Beykoz Belediyspor’dan en özel okula ziyaret

  • Güncelleme: 16.02.2019 14:27
  • Okunma: 5243 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Sosyal Sorumluluk projeleri kapsamında etkinlik ve ziyaretlerine devam ediyor.
Beykoz Belediyspor’dan en özel okula ziyaret

Bu güne değin farklı kesimlere bu kapsamda ziyaretler gerçekleştiren Boğaziçi ekibinin son ziyaretlerinden biri Gümüşsuyu Korubaşı’nda bulunan Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Beykoz Özel Eğitim Meslek Okulu idi.

Beykoz Belediyespor Kulüp Müdürü Yaşar Kesici, A Takım Antrenörü Mesut Ilgın, Takım Masörü Enis Gözümoğlu ile sporcuların katılım sağladığı ziyaret oldukça renkli görüntüleri de beraberinde getirdi.

Okul Müdürü Süleyman Arif Demircioğlu tarafından karşılanan Beykoz Belediyespor heyeti kendilerini sunulan çay ve öğrencilerin kendi elleri ile yaptıkları yiyecekleri yedikten sonra okul genelinde tüm sınıfları dolaşarak yapılan çalışmalar ile ilgili bölüm öğretmenlerinden etraflıca bilgiler edindi.

Yiyecek İçecek Hizmetleri, El Sanatları Teknoloji, Seramik ve Cam Teknolojisi, Matbaa Teknolojileri, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri sınıflarını gezen Beykoz Belediyespor temsilcileri gördükleri başarılı çalışmaları hayranlıkla izlerken, bazı sporcular öğrenciler ile birlikte çalışmalara katılmak sureti ile aynı heyecanı yaşadı.

Ziyaretin son bölümünde toplantı salonuna geçen Beykoz Belediyespor Heyeti ve Okul Öğretmenleri, öğrencilerin de gelmesi ile Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü hakkında Hentbol Okulu Antrenörlerinden Çetin Tiryaki tarafından yapılan bir sunumu takip ettiler. Ardından Beykoz Belediyespor A Hentbol Takımı Antrenörü Mesut Ilgın ve Takım Sporcularından Murat Varlı, Kayhan Akat, Ozan Erdoğan, Yakup Yaşar Simsar’ın Hentbol Sporu ile ilgili sorduğu sorulara doğru yanıt veren 5 öğrenciye takım forması, bir öğrenci ise Hentbol Topu hediye edildi.

Okul öğrencilerinin ilgi odağı olmasını başaran sporcuların öğrenciler ile samimi ortamları dikkatlerden kaçmadı. Programın son bölümünde Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı Antrenörü Mesut Ilgın, hafta sonunda oynayacakları Ankara MYK Hentbol SK müsabakasına okul öğrenci ve öğretmenlerini davet etti.

Beykoz Belediyespor Sportif Direktörü Akın Yenigün ise Beykoz Belediyespor Kulübü olarak kuruldukları günden bu yana birçok sosyal sorumluluğa imza attıklarını anımsatırken, “daha önceleri OFD Beykoz Şubemiz ile ortak projeler yürütmüş idik. Geçen sezon Darülaceze Kurumuna son derece anlamlı ve güzel geçen bir ziyaret gerçekleştirmiş idik. Bu kez Beykoz’un – En Özel Okulu –  olarak nitelendirilen Beykoz Özel Eğitim Meslek Okulu ziyareti ile Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında bir ziyareti daha gerçekleştirmiş olduk. Konukseverlikleri için Kulübümüz adına en kalbi duygularımız ile teşekkürlerimizi iletmek isteriz ” şeklinde konuştu.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz