Beykoz Belediyespor'un eski sporcusu depremde vefat etti

  • 0
  • 4313
Beykoz Belediyespor'un eski sporcusu depremde vefat etti
Beykoz Belediyespor'un eski sporcusu depremde vefat etti

Beykoz Belediyespor Hentbol takımının eski sporcularından Cemal Kütahya ve oğlu, Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybetti.

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ile Elbistan ilçeleri olan ve 10 ili etkileyen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki deprem sonrasında spor camiasına bir vefat haberi de Cemal Kütahya ile geldi.

Beykoz Belediyesi Hentbol ve A Milli Hentbol takımında 2020-21 Sezonunda Forma giyen Cemal Kütahya ile oğlu Çınar, Kütahya'ya günler sonra üzüntü verici haber ile ulaşılırken eşi Pelin ve kayınvalidesi Nurten Mutlu'ya hala daha ulaşılamadı.

Hatay Rönesans Rezidans'da ikamet eden ve THF Erkekler Hentbol Süper Lig takımlarından Hatay Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Cemal Kütahya ve ailesinden, günlerce iyi haberin gelmesi beklenirken, vefat haberinin gelmesiyle büyük üzüntü yaşandı.

Merhum Cemal Kütahya'nın kaybedildiğinin haberinin gelmesinin ardından aralarında Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübünün de olduğu forma giydiği takımlardan, ligin diğer takımlarından ve Türkiye Hentbol Federasyonundan üst üste taziye mesajları geldi.

Türkiye Hentbol Federasyonu da yaptığı açıklamada, Erkekler Süper Ligi'nde 2022-2023 sezonuna "Cemal Kütahya Sezonu" isminin verildiğini açıkladı.

Dost Beykoz olarak Cemal ve Çınar Kütahya'ya Yüce Allah'tan rahmet diliyoruz.

Spor Servisi

Beykoz 1908 saygı duruşu ve dualarla antrenmanlara başladı
Önceki Beykoz 1908 saygı duruşu ve dualarla antrenmanlara başladı
Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Sonraki Alaattin Köseler Beydost etkinliğine katıldı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz