Spor

Beykoz Belediyespor transferde sınırları aştı

Beykoz Belediyespor transferde sınırları aştı
17.05.2018 19:02
| | |
3901

Türkiye Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde 2018-19 Sezonu ile birlikte 3. dönemini yaşayacak olan Beykoz Belediyespor’da transfer dönemi oldukça hareketli.

Brezilya Hentbol Milli Takımında defalarca forma giymiş bir yıldız isim olan 1992 Doğumlu Sol kanat oyuncusu Cordeiro Novaes Cleriston Davıd Beykoz Belediyspor ile anlaşma imzaladı.

Brezilya Hentbol Liginde en son Rio De Jenerıo Takımlarından Fab / Villa Olimpica MJR Takımında Forma giyen yetenekli isim daha sonra Türkiye Hentbol Süper Liginin Erzurum Temsilcisi olan Aziziye Belediyesi Termalspor Takımında yer almıştı.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olan Salim Öztürk, 2018-19 Sezonu için transfer dönemini oldukça hareketli geçirdiklerini söylerken, “daha önce dış transfer de Rus Oyun Kurucu Stanislav Pshenichnikov ve Rus Kaleci Uduard Maksutov ile anlaşmaya varmıştık. Üçüncü yabancı sporcu hakkımızı son derece tecrübeli bir isim olan Brezilya Milli Takımında defalarca forma giymiş Cordeiro Novaes Clersiston Davıd’ı kadromıza dahil ederek kullandık. Her üç sporcumuza da takımımıza hoş geldiniz dileklerimi iletiyorum” diye konuştu.

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykoz, Belediyespor, Brezilya, Cordeiro, Novaes, Cleriston, Davıd

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"