Beykoz Belediyespor Oğulcan Güney’i kadrosuna kattı

  • 29.05.2018 23:24
  • Güncelleme: 29.05.2018 23:25
  • Okunma: 5333 kez
  • Yorum: 0
Beykoz Belediyespor Hentbol Takımı, Ankara MYK Spor Kulübünden Sol Kanat oyuncusu Oğulcan Güney’i renklerine bağladı.
Beykoz Belediyespor Oğulcan Güney’i kadrosuna kattı

2018-19 Sezonu için kadrosunu güçlendiren Beykoz Belediyespor Erkek Hentbol Takımı kadrosuna dış transfer kapsamında Ankara MYK Spor Kulübünden Sol Kanat oyuncusu Oğulcan Güney’i dahil etti.

1.85 Boyundaki yeni oyuncu 80 kilo ve 1995 Doğumlu. Daha önce Anafen SK, Beşiktaş Mogaz, Trabzonspor ve en son olarak da Ankara MYK SK Takımlarında forma giyen genç oyuncu Beykoz Belediyespor ile anlaşma imzaladı.

Beykoz Belediyespor gibi Türk Hentboluna renk katan ve hedefleri olan bir takıma gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade eden Oğulcan Güney anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı-uğurlu olması dileğinde bulundu.

Beykoz Belediyespor Hentbol Şubesi Sorumlusu Ali Esat Yaşar ise yaptığı açıklamada, 2018-19 Sezonu öncesinde önemli transferlere imza attıklarını söylerken, “Başta Beykoz Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcımız ve Kulüp Başkanımız olan Salim Öztürk’e kadromuzu güçlendirme yönünde verdikleri büyük katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Oğulcan Güney kardeşimize kulübümüze hoş geldin dileklerimizi iletiyoruz.” şeklinde konuştu.

Spor Servisi